Deodorant tuhý pro ženy 71 g   JASON
  • Deodorant tuhý pro ženy 71 g   JASON

Deodorant tuhý pro ženy 71 g JASON

156,00 Kč
S DPH

Tuhý deodorant pro ženy od značky Jason disponuje svěží, bylinně kořeněnou, sofistikovanou vůní levandule. Aktivně chrání před vznikem nepříjemného zápachu. Obsažený rýžový škrob a soda lehce vysušují podpaží a zanechají jej krásně jemné a hladké. Deodorant obsahuje výtažek z grapefruitových semínek, jež je známý svými antibakteriálními účinky. Efektivně tak eliminuje bakterie v podpaží, které rozkládají pot a jsou zdrojem nepříjemného zápachu.

Díky deodorantu budete celý den svěže vonět. Složení na přírodní bázi je obohaceno o výtažek ze zeleného čaje, který vyniká svými antioxidačními účinky. O citlivou a namáhanou pokožku podpaží pečuje a zklidňuje ji. Zároveň deodorantu v kombinaci s levandulovým olejem propůjčuje jemnou a neotřelou vůni.

Americká značka Jason vznikla v roce 1959, když se skupina nezávislých myslitelů rozhodla narušit rychle se měnící průmysl výrobků pro osobní hygienu. Aby se odlišila od velkých společností využívajících chemikálie, snažila se značka vrátit k jednoduchým, bezpečným a jemnějším surovinám. Jason se zaměřuje na rostlinné ingredience a dbá na kvalitu.

Počet
Vyprodáno


Dlouhodobá ochrana proti nežádoucímu zápachu díky kombinaci extraktu zeleného čaje a kukuřičného škrobu. Se sofistikovanou vůní levandule. Jemné a pečující složení na přírodní bázi. Deodorant neobsahuje umělou parfemaci či parabeny.
Jason
944107