Seznam produktů značky SO’BiO étic

SO'BiO étic® využívá rozmanitost darů přírody pro účely nejkrásnějších stvoření, kterými jsou ženy.

Na rozdíl od chemických látek, respektuje přírodu a podporuje celistvost našeho těla. Jsou to ekologické a etické výrobky.

SO'BiO étic® navrhuje a vyrábí certifikovanou biokosmetiku a hygienické výrobky tak, aby dary přírody byly dostupné pro všechny a to etickým způsobem, nabízí celou řadu výrobků pro péči o pleť a tělo, kosmetické, hygienické a aromaterapeutické produkty.

Všechny jejich výrobky mají jemnou přírodní vůni. Mají jemnou, lehkou texturu, vhodnou pro všechny typy pleti a snadno použitelné balení.

SO'BiO étic® používá přísady šetrné k životnímu prostředí a pečlivě vybírá všechny své složky, aby se zajistila úplná symbióza s kůží.

Produkty neobsahují žádné přísady, které by byly škodlivé pro zdraví nebo životní prostředí (například parabeny, glykolethery, silikon, PEG, nanočástice a podobně).

A co víc, všechny SO'BiO étic® produkty jsou dermatologicky testovány a obsahují organicky aktivní složky s naměřenou nebo prokázanou účinností.

SO'BiO étic® výrobky jsou držitelem přísné certifikace Ecocert a označené značkou Cosmébio.

SO'BiO étic® je součástí LEA NATURE Group, nezávislého rodinného podniku se sídlem v blízkosti La Rochelle, jehož cílem je nabídnout silné značky v oblasti organické a přírodní zdravotní péče, jídla, krásy a hygieny a domácích produktů.

Společnost byla založena v roce 1993 a dnes má 550 zaměstnanců.

Omlouváme se za nepříjemnosti.

Najděte znovu to, co hledáte