Bio-country.cz » Zimní nabídka » Zimní vánoční akce » Klikva velkoplodá proslazená jablečnou šťávou BIO

Country Life

Country Life - Klikva velkoplodá proslazená jablečnou šťávou BIO

100 g


Cena: 69 Kč
Balení: 100 g
Počet ks: ks

výrobce: Country Life

Popis

ZIMNÍ AKCE

SLEVA 22% 

100 g

BIO certifikace

 

 

 

 

Plody brusinek rostou na nenápadných malých keříčcích – zřejmě proto byly dlouho považovány za bezvýznamnou potravinu. Na základě četných vědeckých prací se ale zjistilo, že tyto nenápadné plody mají pozoruhodné dietetické a terapeutické vlastnosti.

Brusinky jsou doporučovány při narušení střevní bakteriální flóry, hlavně vznikla-li v důsledku užívání antibiotik. Spolehlivě také pomáhají proti plynatosti (flatulenci). Brusinky obsahují kyselinu chinovou, která se vylučuje močí. Tato látka okyseluje krev, zabraňuje tvorbě ledvinových kamenů (z kalciumfosfátu) a v případě, že již existují, dokáže je i rozpustit.

 

Složení: Brusinky, koncentrovaná jablečná šťáva, slunečnicový olej (< 0,5 %), produkt kontrolovaného ekologického zemědělství

 

Návod k přípravě: Sušené brusinky jsou určeny k přímé spotřebě. Mohou posloužit i jako součást doma připravovaného müsli nebo granoly.

 

Kalorická hodnota/energie (na 100g): 1289 kJ/308 kcal. Bílkoviny: 0,07 g. Sacharidy: 82,4 g (z toho cukry 65,0 g). Tuky: 1,4 g (z toho nasycené mastné kyseliny 0,1 g). Vláknina: 5,7 g. Popř. jiné (cholesterol, vitaminy apod.): Sodík 0,003 g.

 

Skladování: Skladujte při teplotě do 20°C a relativní vlhkosti vzduchu do 70 %.


Alergeny: Ovocná složka. Baleno na lince, která zpracovává i lepkové obiloviny.

 

 

 

 


Novinky

Výrobci


Biopotraviny

U nás nakoupíte biopotraviny, které vznikají bez průmyslových hnojiv a pesticidů, bez devastace krajiny, bez týrání zvířat a bez podávání antibiotik či hormonů, bez genetické modifikace (GMO FREE). Biopotraviny, které neobsahují umělá ochucovadla, barviva ani zlepšovadla vůně, chuti a konzistence. Tyto produkty mají svou přirozenou barvu, chuť, vůni a navíc mají jasný a dohledatelný původ.
více o biopotravinách »

Biopečivo

Nabízíme slané i sladké biopečivo z kvalitních surovin vypěstovaných na ekologické farmě, či surovin od českých a zahraničních ekozemědělců. Pro pečení je použita čerstvá celozrnná mouka, která si zachovává veškeré minerální látky, vitamíny a vlákninu a díky ní mají výrobky plnou přírodní vůni i chuť.
biopečivo »

Naši partneři:

 

Tradiční holení

www.varime-detem.cz

www.maminkam.cz

Zdravá výživa

Parfémy FAnn

Pánské košile


Mapa webu | Obchod používá systém Simplia.cz | Obchodní podmínky | Kontakt