Bio-country.cz » Zimní nabídka » Zimní vánoční akce » Chia semena BIO

Country Life

Country Life - Chia semena BIO

100 g


Cena: 36 Kč
Balení: 100 g

výrobce: Country Life

Popis

ZIMNÍ AKCE 

SLEVA 20%

BIO certifikace

 

Chia jsou drobná semínka rostliny šalvěje hispánské. Jsou významným zdrojem bílkovin, omega 3 mastných kyselin a především vlákniny.

 

Obashují řadu antioxidantů a minerálních látek - vápník, železo, zinek, draslík, hořčík, fosfor. Charakteristická vlastnost pro tyto semena je výborná schopnost na sebe vázat vodu.

 

Složení: Chia semena (Salvia hispanica)

 

Návod k přípravě: Při výrobě pečiva možno použít v množství max. 5 %.

Průměrné nutriční hodnoty na 100 g Kalorická hodnota/energie: 2194 kJ/524 kcal Bílkoviny: 21,2 g. Sacharidy: 37,5 g. Tuky: 31,4g (z toho nasycené mastné kyseliny 12,2 g, omega 3 mastné kyseliny 20,4 g). Vláknina: 33,7 g. Sodík:

Skladování: Skladujte při teplotě do 25°C a při relativní vlhkosti vzduchu do 75 %.

Dávkování: Doporučený denní příjem je 15 g

 


Novinky

Výrobci


Biopotraviny

U nás nakoupíte biopotraviny, které vznikají bez průmyslových hnojiv a pesticidů, bez devastace krajiny, bez týrání zvířat a bez podávání antibiotik či hormonů, bez genetické modifikace (GMO FREE). Biopotraviny, které neobsahují umělá ochucovadla, barviva ani zlepšovadla vůně, chuti a konzistence. Tyto produkty mají svou přirozenou barvu, chuť, vůni a navíc mají jasný a dohledatelný původ.
více o biopotravinách »

Biopečivo

Nabízíme slané i sladké biopečivo z kvalitních surovin vypěstovaných na ekologické farmě, či surovin od českých a zahraničních ekozemědělců. Pro pečení je použita čerstvá celozrnná mouka, která si zachovává veškeré minerální látky, vitamíny a vlákninu a díky ní mají výrobky plnou přírodní vůni i chuť.
biopečivo »

Naši partneři:

 

Tradiční holení

www.varime-detem.cz

www.maminkam.cz

Zdravá výživa

Parfémy FAnn

Pánské košile


Mapa webu | Obchod používá systém Simplia.cz | Obchodní podmínky | Kontakt