Bio-country.cz » Zimní nabídka » Fair trade produkty » Brazilské ořechy v hořké a mléčné čokoládě

Divine

Divine - Brazilské ořechy v hořké a mléčné čokoládě


Cena: 82 Kč

výrobce: Divine

Popis

 

130 g

FairTrade certifikace

 

 

Letošní vánoční novinka a klasika v luxusním provedení. Křupavé brazilské ořechy v nejkvalitnější husté mléčné a hořké čokoládě. 

 

Složení: hořká čokoláda (kakaová hmota*, třtinový cukr*, kakaové máslo*, emulgátor: slunečnicový lecitin, vanilka*), mléčná čokoláda (třtinový cukr*, kakaové máslo*, sušená smetana, kakaová hmota*, plnotučný mléčný prášek, emulgátor: slunečnicový lecitin, vanilka*), brazilské ořechy*, glazovací prostředek.

Přísady označené*pochází z férového obchodu. Podíl Fair trade: 89 %. 

Podíl kakaa v mléčné čokoládě: min. 26 %. Podíl kakaa v hořké čokoládě: min. 70 %. 
Podíl mléčné části v mléčné čokoládě: min. 22 %.

Výrobek obsahuje mléko a ořechy. Může obsahovat stopy sóji, arašídů a obilovin obsahujících lepek. 

Nutriční hodnoty na 100 g výrobku: Energie 2.457 kj/590kcal, bílkoviny 8,8 g, sacharidy 35,3 g – z toho cukry 30,3 g, tuky 46,6 g – z toho saturované 21 g, vláknina 6,5 g, sůl 0,06 g.
 

 

 


Novinky

Výrobci


Biopotraviny

U nás nakoupíte biopotraviny, které vznikají bez průmyslových hnojiv a pesticidů, bez devastace krajiny, bez týrání zvířat a bez podávání antibiotik či hormonů, bez genetické modifikace (GMO FREE). Biopotraviny, které neobsahují umělá ochucovadla, barviva ani zlepšovadla vůně, chuti a konzistence. Tyto produkty mají svou přirozenou barvu, chuť, vůni a navíc mají jasný a dohledatelný původ.
více o biopotravinách »

Biopečivo

Nabízíme slané i sladké biopečivo z kvalitních surovin vypěstovaných na ekologické farmě, či surovin od českých a zahraničních ekozemědělců. Pro pečení je použita čerstvá celozrnná mouka, která si zachovává veškeré minerální látky, vitamíny a vlákninu a díky ní mají výrobky plnou přírodní vůni i chuť.
biopečivo »

Naši partneři:

 

Tradiční holení

www.varime-detem.cz

www.maminkam.cz

Zdravá výživa

Parfémy FAnn

Pánské košile


Mapa webu | Obchod používá systém Simplia.cz | Obchodní podmínky | Kontakt