Bio-country.cz » Zimní nabídka » Dárkové balíčky » Kosmetické » Dárkový balíček Holení

- Dárkový balíček Holení


Cena: 907 Kč

Popis

 

Dárkový balíček pánské kosmetiky Durance

 

Originální a velmi oblíbený balíček pro muže, kteří vyznávají klasický způsob holení. Obsahuje štětku z pravých jezevčích chlupů a balzám po holení s rakytníkovým extraktem. Obojí od kvalitní francouzské firmy Durance.

 

Obsah dárkového balíčku:

Balzám po holení Durnace - 75 ml

Štětka na holení Durance

 

Balíček dostanete ve stejné podobě jako je na obrázku, včetně krabičky a dárkového zabalení. Krabička z recyklované lepenky, výplň je z dřevěné vlny. Převázáno jutovou stuhou.

 

Před odesláním pečlivě zabaleno, aby Vám balíček dorazil v pořádku. Pokud máte zájem o nějaké úpravy tohoto balíčku, neváhejte nás kontaktovat, rádi Vám vyjdeme vstříc.

 


Novinky

Výrobci


Biopotraviny

U nás nakoupíte biopotraviny, které vznikají bez průmyslových hnojiv a pesticidů, bez devastace krajiny, bez týrání zvířat a bez podávání antibiotik či hormonů, bez genetické modifikace (GMO FREE). Biopotraviny, které neobsahují umělá ochucovadla, barviva ani zlepšovadla vůně, chuti a konzistence. Tyto produkty mají svou přirozenou barvu, chuť, vůni a navíc mají jasný a dohledatelný původ.
více o biopotravinách »

Biopečivo

Nabízíme slané i sladké biopečivo z kvalitních surovin vypěstovaných na ekologické farmě, či surovin od českých a zahraničních ekozemědělců. Pro pečení je použita čerstvá celozrnná mouka, která si zachovává veškeré minerální látky, vitamíny a vlákninu a díky ní mají výrobky plnou přírodní vůni i chuť.
biopečivo »

Naši partneři:

 

Tradiční holení

www.varime-detem.cz

www.maminkam.cz

Zdravá výživa

Parfémy FAnn

Pánské košile


Mapa webu | Obchod používá systém Simplia.cz | Obchodní podmínky | Kontakt