Bio-country.cz » Zimní nabídka » Dárkové balíčky » Fair trade » Dárkový balíček Rakytník

Bio-country - Dárkový balíček Rakytník


Cena: 525 Kč

výrobce: Bio-country

Popis

 

Originální dárkový balíček s rakytníkovými výrobky.

 

 

Rakytník řeštlákový obsahuje celou řadu pro lidský organismus nezbytných vitamínů. Má blahodárný vliv na lidskou pokožku, uvolňuje ji a vyživuje.

 

Dárkový balíček obsahuje:

Sušený plod rakytníku - 70 g toho nejčistšího rakytníku.

Rakytníkové bonbóny s medem - kombinace trpké chuti rakytníku a jemného medu. Obsahují vitamín C.

Rakytníkový balzám Bio Karité 50 ml - jedinečné spojení bio bambuckého másla a oleje z rakytníku. Vhodný i pro malé děti.

Koupelový olej rakytník - orange 125 ml - ve vodě vytvoří jemnou emulzi, která má uklidňující účinek na pokožku.

 

Balíček dostanete ve stejné podobě jako je na obrázku, včetně krabičky a dárkového zabalení. Krabička z recyklované lepenky, výplň je z dřevěné vlny. Převázáno jutovou stuhou.

 

Před odesláním pečlivě zabaleno, aby Vám balíček dorazil v pořádku. Pokud máte zájem o nějaké úpravy tohoto balíčku, neváhejte nás kontaktovat, rádi Vám vyjdeme vstříc.

 

 

 


Novinky

Výrobci


Biopotraviny

U nás nakoupíte biopotraviny, které vznikají bez průmyslových hnojiv a pesticidů, bez devastace krajiny, bez týrání zvířat a bez podávání antibiotik či hormonů, bez genetické modifikace (GMO FREE). Biopotraviny, které neobsahují umělá ochucovadla, barviva ani zlepšovadla vůně, chuti a konzistence. Tyto produkty mají svou přirozenou barvu, chuť, vůni a navíc mají jasný a dohledatelný původ.
více o biopotravinách »

Biopečivo

Nabízíme slané i sladké biopečivo z kvalitních surovin vypěstovaných na ekologické farmě, či surovin od českých a zahraničních ekozemědělců. Pro pečení je použita čerstvá celozrnná mouka, která si zachovává veškeré minerální látky, vitamíny a vlákninu a díky ní mají výrobky plnou přírodní vůni i chuť.
biopečivo »

Naši partneři:

 

Tradiční holení

www.varime-detem.cz

www.maminkam.cz

Zdravá výživa

Parfémy FAnn

Pánské košile


Mapa webu | Obchod používá systém Simplia.cz | Obchodní podmínky | Kontakt