Bio-country.cz » Jason

Výrobce - Jason

Jason

 

JASON je americká společnost sídlící v malém městečku zvaném Boulder. Od počátku svého založení v roce 1959 je společnost JASON na americkém trhu hlavním dodavatelem a výrobcem čisté, přírodní kosmetiky prvotřídní kvality pro pleť, tělo, vlasy i ústní hygienu pro celou rodinu, která svým zákazníkům nabízí velice kvalitní, efektivní a ekologickou alternativu oproti masovým, syntetickým a chemickým produktům.

Suroviny čistě přírodního původu obsahují výtažky z rostlin, kořenů, květin a bylin, které jsou bohaté na vitamíny, enzymy, proteiny, minerály a další biologicky aktivní sloučeniny.

 

Výroba probíhá dle přísných kritérií pokrokovými inovačními technologiemi zpracováváním nejčistších ekologických surovin.


Konečné produkty obsahují vysoce kvalitní výživné přírodní ingredience pro naši pokožku a vlasy.

 

Přírodní produkty JASON jsou klíčem ke kvalitní a každodenní péči pro Vaše tělo i ducha.

 

Jason Natural Products Consumer Relations
The Hain Celestial Group, Inc
4600 Sleepytime Dr.
Boulder, CO 80301


Phone: 1-877-JASON-01 (1-877-527-6601), Monday-Friday, 7am-5pm Mountain Time

 

 

 

 


Produkt značky Jason najdete v kategoricíhZboží značky Jason

Celkem záznamů: 59, Zobrazuji záznamy 1-21 Strana: | 1  2  3 |
Celkem záznamů: 59, Zobrazuji záznamy 1-21 Strana: | 1  2  3 |

Novinky

Výrobci


Biopotraviny

U nás nakoupíte biopotraviny, které vznikají bez průmyslových hnojiv a pesticidů, bez devastace krajiny, bez týrání zvířat a bez podávání antibiotik či hormonů, bez genetické modifikace (GMO FREE). Biopotraviny, které neobsahují umělá ochucovadla, barviva ani zlepšovadla vůně, chuti a konzistence. Tyto produkty mají svou přirozenou barvu, chuť, vůni a navíc mají jasný a dohledatelný původ.
více o biopotravinách »

Biopečivo

Nabízíme slané i sladké biopečivo z kvalitních surovin vypěstovaných na ekologické farmě, či surovin od českých a zahraničních ekozemědělců. Pro pečení je použita čerstvá celozrnná mouka, která si zachovává veškeré minerální látky, vitamíny a vlákninu a díky ní mají výrobky plnou přírodní vůni i chuť.
biopečivo »

Naši partneři:

 

Tradiční holení

www.varime-detem.cz

www.maminkam.cz

Zdravá výživa

Parfémy FAnn

Pánské košile


Mapa webu | Obchod používá systém Simplia.cz | Obchodní podmínky | Kontakt