Bio-country.cz » Emile Noël

Výrobce - Emile Noël

Emile Noël

 

Společnost, dnes nazývaná Huilerie Emile Noël, sídlí v Pont-St-Esprit, v zemi oliv, mezi Provence a Cévennes.

Od roku 1920 je proslulým výrobcem kvalitních olejů. Původně společnost produkovala pouze olivový olej, z oliv donesených místními farmáři. Ale v důsledku velkého mrazu, který v roce 1956 zničil 90% olivovníků ve Francii, Emile Noël začal s drcením dalších mísních semen, a to slunečnice a řepky.

Společnost Huilerie Emile Noël byla založena roku 1966. V roce 1972 tato společnost jako první ve Francii, začala produkovat oleje drcením organických semen. V roce 1998 byla společnost zcela reorganizována, byla vystavěna nová budova s kompletně novým vybavením.

Dnes má tato rodinná nezávislá společnost vedoucí postavení na francouzském trhu, v daném oboru,
tedy výroba panenských, za studena lisovaných BIO olejů.

 

 

 


Produkt značky Emile Noël najdete v kategoricíhZboží značky Emile Noël

Celkem záznamů: 27, Zobrazuji záznamy 1-21 Strana: | 1  2 |
Celkem záznamů: 27, Zobrazuji záznamy 1-21 Strana: | 1  2 |

Novinky

Výrobci


Biopotraviny

U nás nakoupíte biopotraviny, které vznikají bez průmyslových hnojiv a pesticidů, bez devastace krajiny, bez týrání zvířat a bez podávání antibiotik či hormonů, bez genetické modifikace (GMO FREE). Biopotraviny, které neobsahují umělá ochucovadla, barviva ani zlepšovadla vůně, chuti a konzistence. Tyto produkty mají svou přirozenou barvu, chuť, vůni a navíc mají jasný a dohledatelný původ.
více o biopotravinách »

Biopečivo

Nabízíme slané i sladké biopečivo z kvalitních surovin vypěstovaných na ekologické farmě, či surovin od českých a zahraničních ekozemědělců. Pro pečení je použita čerstvá celozrnná mouka, která si zachovává veškeré minerální látky, vitamíny a vlákninu a díky ní mají výrobky plnou přírodní vůni i chuť.
biopečivo »

Naši partneři:

 

Tradiční holení

www.varime-detem.cz

www.maminkam.cz

Zdravá výživa

Parfémy FAnn

Pánské košile


Mapa webu | Obchod používá systém Simplia.cz | Obchodní podmínky | Kontakt