Bio-country.cz » Country Life

Výrobce - Country Life

Country Life

 

Společnost Country Life, s. r. o., byla založena na jaře v roce 1991 a byla první, kdo přinesl biopotraviny na český trh. Stoprocentním vlastníkem Country Life je občanské sdružení Společnost Prameny zdraví, která je součástí celosvětového křesťanského hnutí zaměřeného na programy zdravého životního stylu.

Bio a zdravý životní styl – Country Life nabízí komplexní řešení Oblasti biopotravin a zdravého životního stylu ve všech směrech – od ekofarmy, přes velkoobchod až po kurzy zdravého životního stylu.

Ekocentrum
V Nenačovicích u Berouna funguje od roku 2003 ekologické centrum Country Life. Jeho součástí je ekofarma, biopekárna, velkoobchod a sídlo společnosti. To vzniklo přestavbou bývalého kravína na nízkoenergetickou budovu a přistavěním nové části, tzv. Archy, která má parametry pasivního domu. Důležitými prvky jsou sluneční kolektory a také tloušťka stěn, která je extrémně velká. Budovy jsou navíc vybaveny rekuperačním systémem. Ostatně celý provoz Country Life je zaměřen na minimální ekologickou náročnost. Ekocentrum je také místem konání každoročních zářijových Biodožínek Country Life.

Ekofarma
Na ekologické farmě se pěstuje obilí, zeleninu a ovoce v BIO kvalitě. Snaží se zde také pěstovat vlastní BIO osivo a sadbu zeleniny, obilovin a brambor. V roce 1993 získala ekofarma čestné uznání v soutěži o ekologický projekt roku. V letošním roce jsme obdrželi významné ocenění „Bartákův hrnec“ pro nejlepšího ekologického zemědělce roku 2006.

Biopekárna
Biopekárna peče slané i sladké pečivo. Obilí pocházející z Ekofarmy farmy je zde mleto na kamenném mlýně (žernovu). Pro pečení tak získávají čerstvou celozrnnou mouku, u které jsou zachovány veškeré minerální látky, vitamíny a vláknina. Díky použití čerstvě namleté mouky z vysoce kvalitních surovin mají výrobky plnou přírodní vůni i chuť.

 

 

 


Produkt značky Country Life najdete v kategoricíhZboží značky Country Life

Celkem záznamů: 431, Zobrazuji záznamy 1-21 Strana: | 1  2  3  4  21 |

Amarant BIO 25 kg

Obiloviny - Amarant BIO 25 kg 1 811 Kč


Asijská směs 6,5 kg

Křupky, popcorn, tyčinky slané - Asijská směs 6,5 kg 1 217 Kč

Celkem záznamů: 431, Zobrazuji záznamy 1-21 Strana: | 1  2  3  4  21 |

Novinky

Výrobci


Biopotraviny

U nás nakoupíte biopotraviny, které vznikají bez průmyslových hnojiv a pesticidů, bez devastace krajiny, bez týrání zvířat a bez podávání antibiotik či hormonů, bez genetické modifikace (GMO FREE). Biopotraviny, které neobsahují umělá ochucovadla, barviva ani zlepšovadla vůně, chuti a konzistence. Tyto produkty mají svou přirozenou barvu, chuť, vůni a navíc mají jasný a dohledatelný původ.
více o biopotravinách »

Biopečivo

Nabízíme slané i sladké biopečivo z kvalitních surovin vypěstovaných na ekologické farmě, či surovin od českých a zahraničních ekozemědělců. Pro pečení je použita čerstvá celozrnná mouka, která si zachovává veškeré minerální látky, vitamíny a vlákninu a díky ní mají výrobky plnou přírodní vůni i chuť.
biopečivo »

Naši partneři:

 

Tradiční holení

www.varime-detem.cz

www.maminkam.cz

Zdravá výživa

Parfémy FAnn

Pánské košile


Mapa webu | Obchod používá systém Simplia.cz | Obchodní podmínky | Kontakt