Bio-country.cz » BIOTURM

Výrobce - BIOTURM

BIOTURM

BIOTURM je značka německé kvalitní kosmetiky, která se zakládá na léčebných účincích syrovátky, přírodního tuku, přírodních rostlinných olejích a bylinných výtažcích.

 

Produkty BIOTURM neobsahují konzervační látky, vonné přísady, barviva ani parafín. nebyly testovány na zvířatech a neobsahují geneticky modifikované komponenty.

 

Většina výrobků této značky má certifikát BDIH, vysoký podíl složek z kontrolovaného zemědělství a volného sběru. Jednotlivé produkty jsou koncipovány k trvalé a šetrné péči o lidskou pokožku. Velmi se osvědčila pro péči o zdravou pokožku, ale její excelentní účinky poznáte zejména při péči o pokožku citlivou či problematickou ve smyslu nejrůznějších kožních neduhů.

 


Produkt značky BIOTURM najdete v kategoricíhZboží značky BIOTURM

Celkem záznamů: 28, Zobrazuji záznamy 1-21 Strana: | 1  2 |
Celkem záznamů: 28, Zobrazuji záznamy 1-21 Strana: | 1  2 |

Novinky

Výrobci


Biopotraviny

U nás nakoupíte biopotraviny, které vznikají bez průmyslových hnojiv a pesticidů, bez devastace krajiny, bez týrání zvířat a bez podávání antibiotik či hormonů, bez genetické modifikace (GMO FREE). Biopotraviny, které neobsahují umělá ochucovadla, barviva ani zlepšovadla vůně, chuti a konzistence. Tyto produkty mají svou přirozenou barvu, chuť, vůni a navíc mají jasný a dohledatelný původ.
více o biopotravinách »

Biopečivo

Nabízíme slané i sladké biopečivo z kvalitních surovin vypěstovaných na ekologické farmě, či surovin od českých a zahraničních ekozemědělců. Pro pečení je použita čerstvá celozrnná mouka, která si zachovává veškeré minerální látky, vitamíny a vlákninu a díky ní mají výrobky plnou přírodní vůni i chuť.
biopečivo »

Naši partneři:

 

Tradiční holení

www.varime-detem.cz

www.maminkam.cz

Zdravá výživa

Parfémy FAnn

Pánské košile


Mapa webu | Obchod používá systém Simplia.cz | Obchodní podmínky | Kontakt