Bio-country.cz » Vitaminy a minerály » Vitaminy » Beta karoten 10 000 m.j. AKČNÍ BALÍČEK 365tob.

VitaHarmony

VitaHarmony - Beta karoten 10 000 m.j. AKČNÍ BALÍČEK 365tob.


Cena: 800 Kč

výrobce: VitaHarmony

Popis

 

3+1

 

Akční balíček 3+1 obsahuje 3 kusy přípravku Beta karoten 10.000 m.j. -  365 tob. za běžnou cenu + navíc 1 kus tohoto přípravku za pouhou korunu!!!

Celoroční balení přípravku Beta karoten 10. 000 m.j. (6 mg) za bezkonkurenční cenu 0,67 Kč na jednu tobolku. Nyní navíc naleznete v každém balení zdarma UV indikátor ve formě módního silikonového náramku.

Nejvýhodnější beta karoten na trhu nyní s UV indikátorem ve formě silikonového náramku zdarma.
Beta karoten je přírodní barvivo se silnými antioxidačními vlastnostmi. Účastní se ochrany organismu proti působení volných radikálů. Zpomaluje proces stárnutí buněk.
Příznivě ovlivňuje obranyschopnost kůže proti škodlivinám i při účincích ultrafialového záření. Pomáhá chránit pokožku před předčasnou tvorbou vrásek. Podporuje přirozeně krásné a zdravější opálení. 
Pro účinnější ochranu se doporučuje užívat beta karoten alespoň 2-3 týdny před plánovaným pobytem na slunci. 
Beta karoten je přirozeným zdrojem vitaminu A. Doporučuje se užívat jej v kombinaci se selenem a vitaminem E pro udržení dobrého stavu zraku.
6 mg = 10.000 m.j. beta karotenu v jedné měkké želatinové tobolce.

Díky vizuální změně barevného tónu náramku budete kdekoli znát aktuální intenzitu UV záření. Aplikací opalovacího krému na náramek navíc získáte přehled o trvání ochranného účinku krému. Indikační životnost náramku je 1 rok. Spolu s beta karotenem Vám bude pomocníkem pro udržení zdravé a krásné pokožky.
Beta karoten podporuje přirozené opálení a zpomaluje proces stárnutí buněk. Účastní se ochrany organismu proti působení volných radikálů a ovlivňuje obranyschopnost kůže při účincích ultrafialového záření. 
Užívání beta karotenu je velmi důležité nejen v létě, ale také před zimní dovolenou. Zatímco voda odráží 25 % UV záření, které se k přímému záření přičítá, sníh odráží  až 80%.

- nejnižší cena denní dávky na trhu
- silikonový UV náramek v každém balení zdarma 
- celoroční ekonomické balení na léto, zimu i do solárií

 

Beta karoten 10.000 m.j.

SLOŽENÍ

hmot./tob.

%DDD

BETA KAROTEN

6 mg

*

PŘÍDATNÉ LÁTKY
želatina, glycerol (E422), voda

 

 


Novinky

Výrobci


Biopotraviny

U nás nakoupíte biopotraviny, které vznikají bez průmyslových hnojiv a pesticidů, bez devastace krajiny, bez týrání zvířat a bez podávání antibiotik či hormonů, bez genetické modifikace (GMO FREE). Biopotraviny, které neobsahují umělá ochucovadla, barviva ani zlepšovadla vůně, chuti a konzistence. Tyto produkty mají svou přirozenou barvu, chuť, vůni a navíc mají jasný a dohledatelný původ.
více o biopotravinách »

Biopečivo

Nabízíme slané i sladké biopečivo z kvalitních surovin vypěstovaných na ekologické farmě, či surovin od českých a zahraničních ekozemědělců. Pro pečení je použita čerstvá celozrnná mouka, která si zachovává veškeré minerální látky, vitamíny a vlákninu a díky ní mají výrobky plnou přírodní vůni i chuť.
biopečivo »

Naši partneři:

 

Tradiční holení

www.varime-detem.cz

www.maminkam.cz

Zdravá výživa

Parfémy FAnn

Pánské košile


Mapa webu | Obchod používá systém Simplia.cz | Obchodní podmínky | Kontakt