Bio-country.cz » Vitaminy a minerály » Rostlinné výtažky » Česnek 60 tbl. 1000mg

VitaHarmony

VitaHarmony - Česnek 60 tbl. 1000mg


Cena: 81 Kč

výrobce: VitaHarmony

Popis

 

Přírodní elixír našich babiček

60 tablet

 

Již staří Řekové a Římané užívali česnek pro jeho antiparazitární a celkověposilující účinky. Kromě značné výživné hodnoty je česnek silným ochráncemnašeho zdraví a působí jako šetrné antibiotikum proti zánětlivýmonemocněním. Výčet obtíží, u kterých lze česnek použít jako podpůrnýprostředek, je velmi široký. Mnoho lidí ale česnek hůře snáší v syrovém stavu anavíc málokdo si potrpí na jeho specifické aroma. Olejové tobolky umožňujípohodlné a diskrétní užívání tohoto přírodního elixíru bez nepříjemných projevů.

 

- nejúčinnější forma olejového extraktu

- komfortní užívání bez česnekového aroma

- obsah účinných látek zaručen extrahováním

 

Česnekový extrakt s vysokým standartem kvality ve formě olejových tobolek.Olejový extrakt umožňuje lepší využitelnost aktivních složek oproti tabletám.Česnek je pro svou léčivou sílu ceněný již od nepaměti a dnešní studie jendokazují jeho úžasné farmakologické vlastnosti. Mnoho lidí ale česnek hůřesnáší v syrovém stavu a navíc málokdo si potrpí na specifické česnekovéaroma. Želatinové tobolky umožňují pohodlné a diskrétní užívání tohotopřírodního elixíru bez souvisejících nepříjemných průvodních jevů, jakými jsouzejména nepříjemné česnekové aroma nebo dráždění žaludečních stěn.

 

Česnek 1000 mg

SLOŽENÍ

hmot./tob.

%DDD

ČESNEKOVÝ OLEJ

10 mg

*

PŘÍDATNÉ LÁTKY
želatina, glycerol (E422), olej ze sójových bobů, rafinovaná voda
Pozn.: 10 mg koncentrátu česnekového oleje odpovídá 1000 mg čerstvého česneku (Allium sativum)

 

Neobsahuje: lepek, cukr, barviva, konzervanty.

 

Užívání: 1 tobolka 1x denně. Není určeno dětem do 3 let. Doba použitelnosti 24 měsíců

 

 

 


Novinky

Výrobci


Biopotraviny

U nás nakoupíte biopotraviny, které vznikají bez průmyslových hnojiv a pesticidů, bez devastace krajiny, bez týrání zvířat a bez podávání antibiotik či hormonů, bez genetické modifikace (GMO FREE). Biopotraviny, které neobsahují umělá ochucovadla, barviva ani zlepšovadla vůně, chuti a konzistence. Tyto produkty mají svou přirozenou barvu, chuť, vůni a navíc mají jasný a dohledatelný původ.
více o biopotravinách »

Biopečivo

Nabízíme slané i sladké biopečivo z kvalitních surovin vypěstovaných na ekologické farmě, či surovin od českých a zahraničních ekozemědělců. Pro pečení je použita čerstvá celozrnná mouka, která si zachovává veškeré minerální látky, vitamíny a vlákninu a díky ní mají výrobky plnou přírodní vůni i chuť.
biopečivo »

Naši partneři:

 

Tradiční holení

www.varime-detem.cz

www.maminkam.cz

Zdravá výživa

Parfémy FAnn

Pánské košile


Mapa webu | Obchod používá systém Simplia.cz | Obchodní podmínky | Kontakt