Bio-country.cz » Vitaminy a minerály » Rostlinné výtažky

Rostlinné výtažky


 

Matka příroda je odpradávna nekonečným zdrojem energie, Mnoho přirozených účinných látek je skryto v rostlinách. Návrat k přírodě, to bylo hlavní motto při vzniku nové zelené řady přírodních substancí Green Care.

Receptury těchto přípravků obsahují minimum syntetických látek, aby byl zachován jejich přírodní charakter. Mnohdy se to navenek projeví jejich nezaměnitelnou charakteristickou vůní a naturálním vzhledem. Jejich kvalitou si však můžete být jisti.

 Cena od do

Řadit podle: názvu ceny
Ginkgo 120cps 40 mg

Rostlinné výtažky - Ginkgo 120cps 40 mg
ks
261 Kč

Ginkgo 60cps 40 mg

Rostlinné výtažky - Ginkgo 60cps 40 mg
ks
168 Kč

Křemík 90tbl. 125mg

Rostlinné výtažky - Křemík 90tbl. 125mg
ks
136 Kč

Pupalka 90tob. 500 mg

Rostlinné výtažky - Pupalka 90tob. 500 mg
ks
194 Kč

Novinky

Výrobci


Biopotraviny

U nás nakoupíte biopotraviny, které vznikají bez průmyslových hnojiv a pesticidů, bez devastace krajiny, bez týrání zvířat a bez podávání antibiotik či hormonů, bez genetické modifikace (GMO FREE). Biopotraviny, které neobsahují umělá ochucovadla, barviva ani zlepšovadla vůně, chuti a konzistence. Tyto produkty mají svou přirozenou barvu, chuť, vůni a navíc mají jasný a dohledatelný původ.
více o biopotravinách »

Biopečivo

Nabízíme slané i sladké biopečivo z kvalitních surovin vypěstovaných na ekologické farmě, či surovin od českých a zahraničních ekozemědělců. Pro pečení je použita čerstvá celozrnná mouka, která si zachovává veškeré minerální látky, vitamíny a vlákninu a díky ní mají výrobky plnou přírodní vůni i chuť.
biopečivo »

Naši partneři:

 

Tradiční holení

www.varime-detem.cz

www.maminkam.cz

Zdravá výživa

Parfémy FAnn

Pánské košile


Mapa webu | Obchod používá systém Simplia.cz | Obchodní podmínky | Kontakt