Bio-country.cz » Vitaminy a minerály » Multivitaminy » Laktavit - multivitaminy pro kojící ženy

VitaHarmony

VitaHarmony - Laktavit - multivitaminy pro kojící ženy


Cena: 223 Kč

výrobce: VitaHarmony

Popis

 

Laktavit - to nejlepší pro dítě, to nejlepší pro matku

60 tablet

 

Období kojení patří v životě matky i dítěte mezi ta nejdůležitější. Uznávanémezinárodní instituce WHO a FAO pečlivě stanovily doporučená dennímnožství živin pro období gravidity i laktace. Doporučená množství jsou proobě období rozdílná.Stav zásob živin závisí nejen na jejich okamžitém příjmu, ale i na předchozímvýběru a konzumaci stravy.

Laktavit je sestavený ve spolupráci s přednímiodborníky na výživu a optimálně vyvážen pro aktuální výživové poměry v ČR.V současné době je jediným kompletním přípravkem na českém trhu,zacíleným na potřeby kojících matek.Součástí balení je i brožurka s detailními informacemi o kojení, připravená vespolupráci s Laktační ligou ČR.

 

- složení dle výživových doporučení WHO,FAO

- respektuje aktuální výživové poměry v ČR

- jediný přípravek svého druhu na českém trhu

 

Kojení pomáhá budovat imunitní systém miminka a vytváří se při němharmonický vztah mezi matkou a dítětem. Obsah živin v mateřském mléce jeplně závislý na výživě matky, proto je nutné dbát na dostatečný přísun vitaminůa minerálních látek.Přípravek Laktavit pomáhá vyrovnat deficit látek ve výživě, jeho složení jenavrženo odborníky na výživu podle nejnovějších výživových poznatků. Zvitaminů rozpustných v tucích bývá v mateřském mléce často nedostatečnězastoupen vitamin D. I když důležitým zdrojem pro dítě je tvorba vitaminu D vkůži vlivem slunečních paprsků, je vhodné, z hlediska prevence křivice, vitaminpřidávat v potravinových doplňcích.Vitaminů A a E je v mateřském mlécedostatečné množství pro zajištění potřeby výlučně kojeného dítěte, protopřípravek zohledňuje množství potřebné pro matku. Obsah železa vmateřském mléce bývá nepříznivě ovlivněn jeho nedostatečným množstvím vestravě matky a u kojence se pak může projevit vznikem chudokrevnosti. Přitomvyužitelnost železa z mateřského mléka je několikanásobně vyšší než zpotravinových doplňků pro kojené děti.V ČR je prokazatelný nedostatečnýpříjem jódu u některých skupin obyvatelstva, a to i u těhotných, kojících žen anovorozenců. Z toho důvodu je nutné dbát na suplementaci jódu doplňkystravy.Druhová skladba jídelníčku v době, kdy žena kojí, má velký význam. Zatímcospotřeba energie se výrazně nezvyšuje, nároky na potřebu stavebních látek,vitaminů a minerálů, významně stoupají, v některých případech až nadvojnásobek. Je tedy nesmírně důležité správné a kompletní zajištění všechtělu potřebných látek v harmonickém poměru. Přípravek Laktavit společně svyváženou stravou zajistí potřebné množství vitaminů, minerálů a stopovýchprvků pro zdraví matky a dítěte.

 

Laktavit®
SLOŽENÍ hmot./tbl. %DDD
VÁPNÍK 162 mg 20
DRASLÍK 125 mg *
VITAMIN C 120 mg 200
FOSFOR 72,5 mg 9
HOŘČÍK 40 mg 14
NIACIN 30 mg 167
VITAMIN E 15 mg 150
ŽELEZO 20 mg 143
ZINEK 15 mg 100
KYS.  PANTOTENOVÁ 8 mg 134
VITAMIN B6 1 mg 50
MANGAN 2 mg *
MĚĎ 2 mg *
β-KAROTEN 1,8 mg *
RIBOFLAVIN 1,5 mg 94
THIAMIN 1,2 mg 86
VITAMIN A 600 µg 75
KYSELINA LISTOVÁ 400 µg 200
JÓD 100 µg 66
BIOTIN 50 µg 34
SELEN 50 µg *
MOLYBDEN 25 µg *
VITAMIN D3 10 µg 200
VITAMIN B12 2 µg 200
PŘÍDATNÉ LÁTKY
karboxymethylcelulosa (E466), kyselina stearová (E570), stearan hořečnatý (E470b), fosforečnan vápenatý (E341), oxid křemičitý (E551), mikrokrystalická celulóza (E460)

 

 

1 tableta denně, nejlépe ráno po jídle. Tabletu je možné spolknout i po částech a zapít tekutinou.

 


Novinky

Výrobci


Biopotraviny

U nás nakoupíte biopotraviny, které vznikají bez průmyslových hnojiv a pesticidů, bez devastace krajiny, bez týrání zvířat a bez podávání antibiotik či hormonů, bez genetické modifikace (GMO FREE). Biopotraviny, které neobsahují umělá ochucovadla, barviva ani zlepšovadla vůně, chuti a konzistence. Tyto produkty mají svou přirozenou barvu, chuť, vůni a navíc mají jasný a dohledatelný původ.
více o biopotravinách »

Biopečivo

Nabízíme slané i sladké biopečivo z kvalitních surovin vypěstovaných na ekologické farmě, či surovin od českých a zahraničních ekozemědělců. Pro pečení je použita čerstvá celozrnná mouka, která si zachovává veškeré minerální látky, vitamíny a vlákninu a díky ní mají výrobky plnou přírodní vůni i chuť.
biopečivo »

Naši partneři:

 

Tradiční holení

www.varime-detem.cz

www.maminkam.cz

Zdravá výživa

Parfémy FAnn

Pánské košile


Mapa webu | Obchod používá systém Simplia.cz | Obchodní podmínky | Kontakt