Bio-country.cz » Vitaminy a minerály » Multivitaminy » Gumídek mulťáček

VitaHarmony

VitaHarmony - Gumídek mulťáček


Cena: 168 Kč

výrobce: VitaHarmony

Popis

 

Multivitaminoví medvídci pro doplnění stravy dětí i dospělých v ČR

50+5 želé

 

Již žádné polykání pilulek. Dali jsme chutnému zdraví tvar i nové jméno. Mulťáček - tito multivitaminoví želatinoví medvídci s bohatým, vyváženým složením v osvěžující chuti doplní denní potřebu všech důležitých vitaminů. Jsou vhodné k dlouhodobému užívání pro všechny od věku 3 let.

Maximálně dvěma medvídky denně snadno podpoříte zdraví celé rodiny, včetně dětí. Skvěle si pochutnejte na jejich pěti osvěžujících ovocných příchutích. Dodržujte dávkování uvedené na přípravku.

Gumídek Mulťáček
SLOŽENÍ hmot./želé %DDD
VITAMIN C 12,5 mg 12,5
VITAMIN E 6,105 mg 50,9
KYSELINA PANTOTENOVÁ 2,75 mg 45,8
ZINEK 1,2 mg 12
VITAMIN B6 0,4 mg 28,6
VITAMIN A 394 µg 49,3
KYSELINA LISTOVÁ 130 µg 65
BIOTIN 33 µg 66
JÓD 20 µg 13,3
CHOLIN 10 µg *
INOSITOL 10 µg *
VITAMIN B12 2,15 µg 86
VITAMIN D 1 µg 20
OBSAH 1 ŽELÉ:
vitaminy viz tabulka, citronan zinečnatý, jodid draselný; okyselovadla: kyselina mléčná E270, kyselina citrónová E330, cukr: sirup hroznového cukru 63 DE a 42 DE, sacharóza, tvarovadlo: želatina, příchutě: jahoda, višeň, bílý hrozen, citrón, mix tropického ovoce, barviva: kurkuma E100, koncentrát šťávy černé mrkve, látky proti slepení: včelí med, destilovaný kokosový olej; voda

 


Neobsahuje: gluten, laktózu, umělá sladidla, sůl, sodík, škrob, sóju, kvasnice, vejce, konzervanty.

 

Užívání: 2 želé denně, důkladně rozžvýkat a spolknout


Novinky

Výrobci


Biopotraviny

U nás nakoupíte biopotraviny, které vznikají bez průmyslových hnojiv a pesticidů, bez devastace krajiny, bez týrání zvířat a bez podávání antibiotik či hormonů, bez genetické modifikace (GMO FREE). Biopotraviny, které neobsahují umělá ochucovadla, barviva ani zlepšovadla vůně, chuti a konzistence. Tyto produkty mají svou přirozenou barvu, chuť, vůni a navíc mají jasný a dohledatelný původ.
více o biopotravinách »

Biopečivo

Nabízíme slané i sladké biopečivo z kvalitních surovin vypěstovaných na ekologické farmě, či surovin od českých a zahraničních ekozemědělců. Pro pečení je použita čerstvá celozrnná mouka, která si zachovává veškeré minerální látky, vitamíny a vlákninu a díky ní mají výrobky plnou přírodní vůni i chuť.
biopečivo »

Naši partneři:

 

Tradiční holení

www.varime-detem.cz

www.maminkam.cz

Zdravá výživa

Parfémy FAnn

Pánské košile


Mapa webu | Obchod používá systém Simplia.cz | Obchodní podmínky | Kontakt