Bio-country.cz » Vitaminy a minerály » Multivitaminy » Gumídek imuňáček

VitaHarmony

VitaHarmony - Gumídek imuňáček


Cena: 168 Kč

výrobce: VitaHarmony

Popis

 

 

Želatinoví medvídci pro zvýšení imunity dětí i dospělých v ČR

50+5 želé


 

Mimořádně účinná a osvědčená kombinace vitaminu C a extraktu z echinacei prospívá zejména v období se zvýšeným výskytem virových onemocnění. Echinacea se podílí na zvýšení aktivity bílých krvinek.

Povzbuzené leukocyty vykazují vyšší protiinfekční aktivitu, díky které se zvyšuje celková odolnost organismu, případně se zkracuje doba nachlazení. 
S chutnými medvídky Imuňáčky se stane denní posilování obranyschopnosti organismu pro všechny členy rodiny radostným požitkem.


Gumídek Imuňáček
SLOŽENÍ hmot./želé %DDD
VITAMIN C 40 mg 50
ECHINACEA (extrakt kořene) 25 mg *
ECHINACEA (extrakt rostliny) 25 mg *
OBSAH 1 ŽELÉ:
kyselina askorbová, echinacea purpurea; cukr: sirup hroznového cukru 63 DE a 42 DE, sacharóza, okyselovadla: kyselina mléčná E327, kyselina citrónová E330, příchutě: jahodová, višňová, citrónová, barviva: kurkuma E100, koncentrát šťávy černé mrkve, tvarovadlo: želatina, látky proti slepení: destilovaný kokosový olej, včelí med

 

Neobsahuje: gluten, laktózu, umělá sladidla, sůl, sodík, škrob, sóju, kvasnice, vejce, konzervanty.

 

Užívání: 2 želé denně, důkladně rozžvýkat a spolknout

 

 


Novinky

Výrobci


Biopotraviny

U nás nakoupíte biopotraviny, které vznikají bez průmyslových hnojiv a pesticidů, bez devastace krajiny, bez týrání zvířat a bez podávání antibiotik či hormonů, bez genetické modifikace (GMO FREE). Biopotraviny, které neobsahují umělá ochucovadla, barviva ani zlepšovadla vůně, chuti a konzistence. Tyto produkty mají svou přirozenou barvu, chuť, vůni a navíc mají jasný a dohledatelný původ.
více o biopotravinách »

Biopečivo

Nabízíme slané i sladké biopečivo z kvalitních surovin vypěstovaných na ekologické farmě, či surovin od českých a zahraničních ekozemědělců. Pro pečení je použita čerstvá celozrnná mouka, která si zachovává veškeré minerální látky, vitamíny a vlákninu a díky ní mají výrobky plnou přírodní vůni i chuť.
biopečivo »

Naši partneři:

 

Tradiční holení

www.varime-detem.cz

www.maminkam.cz

Zdravá výživa

Parfémy FAnn

Pánské košile


Mapa webu | Obchod používá systém Simplia.cz | Obchodní podmínky | Kontakt