Bio-country.cz » Vitaminy a minerály » Minerály

Minerály


 

Pro svou bezchybnou funkci potřebuje organismus nejen základní živiny (bílkoviny, sacharidy, tuky), ale i vitaminy a minerály, které v malých, leč nezbytných množstvích přispívají k celé řadě životních funkcí. Mezi nejdůležitější minerály patří vápník, jód, fosfor, hořčík, draslík, sodík, zinek, železo, chlor.

Velký význam má i řada dalších minerálů, které organismus potřebuje v minimálních dávkách, a proto se pro vžil název stopové prvky. Patří mezi ně: fluor, křemík, vanad, chróm, kobalt, nikl, selen, měď a další.

 Cena od do

Řadit podle: názvu ceny


Antacid 60tbl.

Minerály - Antacid 60tbl.
ks
76 Kč

Hořčík 300mg

Minerály - Hořčík 300mg
ks
152 Kč


Novinky

Výrobci


Biopotraviny

U nás nakoupíte biopotraviny, které vznikají bez průmyslových hnojiv a pesticidů, bez devastace krajiny, bez týrání zvířat a bez podávání antibiotik či hormonů, bez genetické modifikace (GMO FREE). Biopotraviny, které neobsahují umělá ochucovadla, barviva ani zlepšovadla vůně, chuti a konzistence. Tyto produkty mají svou přirozenou barvu, chuť, vůni a navíc mají jasný a dohledatelný původ.
více o biopotravinách »

Biopečivo

Nabízíme slané i sladké biopečivo z kvalitních surovin vypěstovaných na ekologické farmě, či surovin od českých a zahraničních ekozemědělců. Pro pečení je použita čerstvá celozrnná mouka, která si zachovává veškeré minerální látky, vitamíny a vlákninu a díky ní mají výrobky plnou přírodní vůni i chuť.
biopečivo »

Naši partneři:

 

Tradiční holení

www.varime-detem.cz

www.maminkam.cz

Zdravá výživa

Parfémy FAnn

Pánské košile


Mapa webu | Obchod používá systém Simplia.cz | Obchodní podmínky | Kontakt