Bio-country.cz » Vitaminy a minerály

Vitaminy a minerály


Jak vybírat doplňky stravy?

Na českém trhu najdeme obrovskou spoustu potravních doplňků. jak si vybrat ten nejúčinnější za nejlepší cenu? Počítejte. Zjistěte, kolik tablet nebo kapslí balení obsahuje, všímejte si množství účinné látky, přepočítejte všechny konkurenční ceny na stejný počet jednotek v balení.

Mnohdy paradoxně zjistíte, že ty zpočátku nejlevnější, vychází po přepočtu jako nejdražší! Sledujte také seznam přidatných látek. Méně je v tomto případě lépe.

Velkou výhodou je také forma postupného uvolňování, která zabezpečí celý den optimální množství účinné látky.

 Cena od do

Řadit podle: názvu ceny


Celkem záznamů: 80, Zobrazuji záznamy 1-21 Strana: | 1  2  3  4 |Antacid 60tbl.

Minerály - Antacid 60tbl. 76 Kč

Celkem záznamů: 80, Zobrazuji záznamy 1-21 Strana: | 1  2  3  4 |

Novinky

Výrobci


Biopotraviny

U nás nakoupíte biopotraviny, které vznikají bez průmyslových hnojiv a pesticidů, bez devastace krajiny, bez týrání zvířat a bez podávání antibiotik či hormonů, bez genetické modifikace (GMO FREE). Biopotraviny, které neobsahují umělá ochucovadla, barviva ani zlepšovadla vůně, chuti a konzistence. Tyto produkty mají svou přirozenou barvu, chuť, vůni a navíc mají jasný a dohledatelný původ.
více o biopotravinách »

Biopečivo

Nabízíme slané i sladké biopečivo z kvalitních surovin vypěstovaných na ekologické farmě, či surovin od českých a zahraničních ekozemědělců. Pro pečení je použita čerstvá celozrnná mouka, která si zachovává veškeré minerální látky, vitamíny a vlákninu a díky ní mají výrobky plnou přírodní vůni i chuť.
biopečivo »

Naši partneři:

 

Tradiční holení

www.varime-detem.cz

www.maminkam.cz

Zdravá výživa

Parfémy FAnn

Pánské košile


Mapa webu | Obchod používá systém Simplia.cz | Obchodní podmínky | Kontakt