Bio-country.cz » Zajímavé odkazy » Banát

Banát 

Vážení zákazníci, čtenáři,

 

rozhodli jsme se Vás seznámit s oblastí, která se nachází až v dalekém Rumunsku. Nazývá se Banát a je to oblast, kde se skoro "zastavil čas" (pro toho kdo je ochoten trošku upustit svoji fantazii a snít).

 

Co je to vlastně Banát? Jedná se o oblast v Rumunsku, kde se nachází 6 českých vesnic. Lidé se zde snaží žít v souladu s přírodou a tradicemi, které zde ještě pořád hrají důležitou roli.

 

Měl jsem to štěstí zde několik dní v zimě pobývat a pokud toužíte v životě zažít něco nového a nepoznaného, Banát je ideální místo pro toto poznání.

 

Doporučuji mít s sebou někoho blízkého, který tu krásu bude vnímat společně s Vámi...

 

                                                                                                                         

 

www.banat.cz

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Novinky

Výrobci


Biopotraviny

U nás nakoupíte biopotraviny, které vznikají bez průmyslových hnojiv a pesticidů, bez devastace krajiny, bez týrání zvířat a bez podávání antibiotik či hormonů, bez genetické modifikace (GMO FREE). Biopotraviny, které neobsahují umělá ochucovadla, barviva ani zlepšovadla vůně, chuti a konzistence. Tyto produkty mají svou přirozenou barvu, chuť, vůni a navíc mají jasný a dohledatelný původ.
více o biopotravinách »

Biopečivo

Nabízíme slané i sladké biopečivo z kvalitních surovin vypěstovaných na ekologické farmě, či surovin od českých a zahraničních ekozemědělců. Pro pečení je použita čerstvá celozrnná mouka, která si zachovává veškeré minerální látky, vitamíny a vlákninu a díky ní mají výrobky plnou přírodní vůni i chuť.
biopečivo »

Naši partneři:

 

Tradiční holení

www.varime-detem.cz

www.maminkam.cz

Zdravá výživa

Parfémy FAnn

Pánské košile


Mapa webu | Obchod používá systém Simplia.cz | Obchodní podmínky | Kontakt