Bio-country.cz » UNICEF

UNICEF


UNICEF (Dětský fond OSN)

AKTUÁLNĚ: UNICEF chrání děti před dopadem světové hospodářské krize

Jak pomoci

Vážení zákazníci našeho eshopu. Děkujeme Vám, že nejste lhostejní ke svému zdraví a naší matičce Zemi a dáváte přednost ekologicky čistým výrobkům a drogerii, která je šetrná k životnímu prostředí. Neměli bysme zapomínat ani na ostatní a pokud se jedná o bezbranné děti, tak dvojnásob. Pokud můžete pomoci jakoukoliv částkou, děkujeme Vám i za e-shop BIO-country.cz. POMÁHÁTE DOBRÉ VĚCI.

Novinky

Výrobci


Biopotraviny

U nás nakoupíte biopotraviny, které vznikají bez průmyslových hnojiv a pesticidů, bez devastace krajiny, bez týrání zvířat a bez podávání antibiotik či hormonů, bez genetické modifikace (GMO FREE). Biopotraviny, které neobsahují umělá ochucovadla, barviva ani zlepšovadla vůně, chuti a konzistence. Tyto produkty mají svou přirozenou barvu, chuť, vůni a navíc mají jasný a dohledatelný původ.
více o biopotravinách »

Biopečivo

Nabízíme slané i sladké biopečivo z kvalitních surovin vypěstovaných na ekologické farmě, či surovin od českých a zahraničních ekozemědělců. Pro pečení je použita čerstvá celozrnná mouka, která si zachovává veškeré minerální látky, vitamíny a vlákninu a díky ní mají výrobky plnou přírodní vůni i chuť.
biopečivo »

Naši partneři:

 

Tradiční holení

www.varime-detem.cz

www.maminkam.cz

Zdravá výživa

Parfémy FAnn

Pánské košile


Mapa webu | Obchod používá systém Simplia.cz | Obchodní podmínky | Kontakt