Bio-country.cz » Přírodní kosmetika » BIOTURM - syrovátková péče

BIOTURM - syrovátková péče


Špičková německá léčebná přírodní kosmetikaBIOTURM - kvalitní přírodní kosmetika


BIOTURM je značka německé kvalitní kosmetiky, která se zakládá na léčebných účincích syrovátky, přírodního tuku, přírodních rostlinných olejích a bylinných výtažcích.

 

Produkty BIOTURM neobsahují konzervační látky, vonné přísady, barviva ani parafín. Nebyly testovány na zvířatech a neobsahují geneticky modifikované komponenty.

 

Většina výrobků této značky má certifikát BDIH, vysoký podíl složek z kontrolovaného zemědělství a volného sběru. Jednotlivé produkty jsou koncipovány k trvalé a šetrné péči o lidskou pokožku. Velmi se osvědčila pro péči o zdravou pokožku, ale její excelentní účinky poznáte zejména při péči o pokožku citlivou či problematickou ve smyslu nejrůznějších kožních neduhů.

 

Kosmetika BIOTURM pomáhá při suché a extrémně suché pokožce, citlivé pokožce, neurodermitidě, mykózách a plísních, oparech či zrohovatělé a šupinaté pokožce a to jak pro zdravé čištění a akutní ošetření pleti, tak i pro dlouhodobou individuální péči.

 

Společnost BIOTURM si zakládá na odborném poradenství pro použití jednotlivých produktů, takže si můžete být jisti, že Vám rádi zprostředkujeme odpovědi na případné dotazy, týkající se použití produktů této léčebné kosmetiky. Neváhejte nás kontaktovat.

Léčebné účinky této kosmetiky jsou založeny na syrovátkové péči.

 

Syrovátková péče

Syrovátka je žlutozelená tekutina, která vznikne po sražení mléka. Mléko se úmyslně srazí a vznikne tuká část (tvaroh) a tekutá část, které se občas říká mléčné sérum., což je syrovátka.

při vnitřním užití syrovátka pomáhá odvádět toxické látky z organismu, podporuje činnost ledvin, upravuje metabolismus, zlepšuje látkovou výměnu a účinně napomáhá snižování cholesterolu. Zabraňuje zánětům žaludku a střev, dodává tělu důležité minerály, proto by na ni neměli zapomínat zejména sportovci. je nízkokalorickým nápojem i potravinou, vhodná při snižování nadváhy a velmi vhodná pro těhotné ženy, jelikož nesnižuje hladinu vápníku a odvodňuje.

Při vnějším užívání má syrovátka protizánětlivé účinky, proto je vhodná na citlivou pleť. také je velmi vhodná na každodenní mytí při akné a nespecifických dermatózách, napínání pokožky, prokrvuje a vyhlazuje. Reguluje pH, proto se doporučuje jako přísada do koupelí. Při ekzémech a lupence je doporučeno pití i koupele.

 

 

Certifikát BDIH

Certifikát BDIH existuje od roku 2001. Tato mezinárodně uznávaná ochranná známka se uděluje kosmetice, která splňuje přísná kritéria a tento certifikát propújčuje mezinárodní institut Ecocontrol, se sídlem v německém Osterode.

Pokud vlastníte kosmetiku s tímto certifikátem, můžete si být jisti, že produkt:


  • je vyráběn z nejkvalitnějších surovin z kontrolovaného ekologického zemědělství nebo certifikovaného sběru ve volné přírodě
  • kosmetika neobsahuje parafín, vazelínu ani jiné ropné produkty
  • neobsahuje žádné syntetické konzervační, vonné ani barvicí látky
  • sběr surovin probíhá šetrným způsobem, aby nedošlo k zatížení životního prostředí
  • produkt ani výchozí suroviny nejsou testovány na zvířatech, nejsou používány suroviny z mrtvých zvířat (zvířecí kolagen, vorvaňovina, tuk z norka apod.)

 

 

http://www.bioturm.de/

 


 

 

 

 

 

 

 

 


Mapa webu | Obchod používá systém Simplia.cz | Obchodní podmínky | Kontakt | Mobilní verze