Bio-country.cz » O potravinách » Umeboshi MUSO

Umeboshi MUSO


Tradiční japonské UMEBOSHI. Nakládané japonské ume švestičky s listy Shiso.


 

Umeboshi se vyrábí z japonských ume švestek nakládaných v mořské soli s listy Shiso.

 

Při výrobě se nepoužívají žádná umělá barviva a jsou to právě listy Shiso, které barví švestičky na červeno. Umeboshi se nazývají "králem alkalických potravin" a ve starověkém Japonsku se užívaly k udržení rovnováhy a posílení zdraví.

 

Jsou bohaté na organické kyseliny, jako je kyselina citronová a podporují trávení. Štiplavá, slaná chuť Umeboshi se skvěle hodí  na dochucení suši, salátových drsinků a omáček.

 

 

 

 Novinky

Výrobci


Biopotraviny

U nás nakoupíte biopotraviny, které vznikají bez průmyslových hnojiv a pesticidů, bez devastace krajiny, bez týrání zvířat a bez podávání antibiotik či hormonů, bez genetické modifikace (GMO FREE). Biopotraviny, které neobsahují umělá ochucovadla, barviva ani zlepšovadla vůně, chuti a konzistence. Tyto produkty mají svou přirozenou barvu, chuť, vůni a navíc mají jasný a dohledatelný původ.
více o biopotravinách »

Biopečivo

Nabízíme slané i sladké biopečivo z kvalitních surovin vypěstovaných na ekologické farmě, či surovin od českých a zahraničních ekozemědělců. Pro pečení je použita čerstvá celozrnná mouka, která si zachovává veškeré minerální látky, vitamíny a vlákninu a díky ní mají výrobky plnou přírodní vůni i chuť.
biopečivo »

Naši partneři:

 

Tradiční holení

www.varime-detem.cz

www.maminkam.cz

Zdravá výživa

Parfémy FAnn

Pánské košile


Mapa webu | Obchod používá systém Simplia.cz | Obchodní podmínky | Kontakt