Bio-country.cz » O potravinách » Olivový olej

Olivový olej


Olivový olej BIO je jedním z nejlepších stolních olejů. Má vynikající chuť a vysokou výživnou hodnotu.


 

Kyselina olejová v něm obsažená nepřesahuje 1 g na 100 g oleje. Obsahuje vitamin E, který má příznivý vliv na pohlavní orgány a nervosvalovou činnost, jakož i na některé ekzémy, bércové vředy. Má uklidňující účinky na trávicí ústrojí - játra, žaludek, střeva, slinivku, žlučník. Vzhledem k velmi dobré stravitelnosti se doporučuje zvláště pro malé děti a starší osoby. Je trvanlivý a dobře snáší vysokou teplotu.

 

Používá se při přípravě salátových zálivek, k dochucování a nakládání zeleniny, lze jej používat i ke smažení. Ještě lepší je jej zahřát a omatit jím teplé pokrmy.

 

 Článek se týká produktů:

Novinky

Výrobci


Biopotraviny

U nás nakoupíte biopotraviny, které vznikají bez průmyslových hnojiv a pesticidů, bez devastace krajiny, bez týrání zvířat a bez podávání antibiotik či hormonů, bez genetické modifikace (GMO FREE). Biopotraviny, které neobsahují umělá ochucovadla, barviva ani zlepšovadla vůně, chuti a konzistence. Tyto produkty mají svou přirozenou barvu, chuť, vůni a navíc mají jasný a dohledatelný původ.
více o biopotravinách »

Biopečivo

Nabízíme slané i sladké biopečivo z kvalitních surovin vypěstovaných na ekologické farmě, či surovin od českých a zahraničních ekozemědělců. Pro pečení je použita čerstvá celozrnná mouka, která si zachovává veškeré minerální látky, vitamíny a vlákninu a díky ní mají výrobky plnou přírodní vůni i chuť.
biopečivo »

Naši partneři:

 

Tradiční holení

www.varime-detem.cz

www.maminkam.cz

Zdravá výživa

Parfémy FAnn

Pánské košile


Mapa webu | Obchod používá systém Simplia.cz | Obchodní podmínky | Kontakt