Bio-country.cz » Ekologická drogerie » Jarní soutěž o výrobky ECOVER

Jarní soutěž o výrobky ECOVER


 

Zapojte se i Vy do naší soutěže a vyhrajte ekologickou drogerii ECOVER dle vlastního výběru v hodnotě 1000,- Kč! 

 

Stačí odpovědět správně na tři jednoduché otázky a budete zařazeni do slosování. Výherce bude zveřejněn v pondělí 20.6.2011 na této stránce.

 

Ze všech došlých správných odpovědí bude vylosován jeden výherce, který obdrží poukaz na odběr drogerie ECOVER v hodnotě 1000,- Kč.


Soutěž trvá od 6. do 20. června 2011.

 

Hodně štěstí!


1 ) Ekologická drogerie ECOVER se vyrábí v
2 ) Výrobky ECOVER mohou používat alergici a osoby s citlivou pokožkou3 ) Kolik druhů aviváže ECOVER je u nás možné koupit?
Pro účast v soutěži, je třeba souhlasit s podmínkami soutěže:


Novinky

Výrobci


Biopotraviny

U nás nakoupíte biopotraviny, které vznikají bez průmyslových hnojiv a pesticidů, bez devastace krajiny, bez týrání zvířat a bez podávání antibiotik či hormonů, bez genetické modifikace (GMO FREE). Biopotraviny, které neobsahují umělá ochucovadla, barviva ani zlepšovadla vůně, chuti a konzistence. Tyto produkty mají svou přirozenou barvu, chuť, vůni a navíc mají jasný a dohledatelný původ.
více o biopotravinách »

Biopečivo

Nabízíme slané i sladké biopečivo z kvalitních surovin vypěstovaných na ekologické farmě, či surovin od českých a zahraničních ekozemědělců. Pro pečení je použita čerstvá celozrnná mouka, která si zachovává veškeré minerální látky, vitamíny a vlákninu a díky ní mají výrobky plnou přírodní vůni i chuť.
biopečivo »

Naši partneři:

 

Tradiční holení

www.varime-detem.cz

www.maminkam.cz

Zdravá výživa

Parfémy FAnn

Pánské košile


Mapa webu | Obchod používá systém Simplia.cz | Obchodní podmínky | Kontakt