Bio-country.cz » Ochrana osobních údajů

Ochrana osobních údajů

 

Provozovatel internetového obchodu www.bio-country.cz je Ing. Lukáš Popelka, IČ 74748386.

 

Proto, abychom Vám mohli poskytnout plnohodnotné služby elektronického obchodu, potřebujeme od Vás některá Vaše osobní data.

 

U soukromých osob jsou to zejména

  • Jméno a příjmení
  • Poštovní adresa
  • E-mailová adresa
  • Telefonní číslo

 

U podnikatelů a firem navíc název firmy, IČO, příp. DIČ.

 

Tato data, nezbytná pro bezproblémové vyřízení objednávky a vyhotovení příslušných účetních dokladů, používáme výhradně k výše uvedeným účelů, důsledně je chráníme před zneužitím. Můžete se spolehnout, že tato data nikdy neposkytujeme žádným třetím stranám.

 

Zavazujeme se k dodržování všech pravidel, které stanovuje APEK. Jedním z nich je i dodržování zákona číslo 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů a informací.

 

Výmaz z naší databáze

 

Pokud si to budete přát, z naší databáze odstraníme veškeré Vaše osobní údaje. Stačí, pokud nám tento požadavek zašlete na náš e-mail info@bio-country.cz, příp. na adresu Ing. Lukáš Popelka, V.Špály 10, 796 04 Prostějov.

 

Každý newsletter, který zákazníkům občasně rozesíláme, obsahuje ve spodní části odkaz, který umožňuje vymazání e-mailové adresy z naší databáze.

 

Používáním internetového obchodu www.bio-country.cz souhlasíte se shromažďováním a používáním informací o vás a vašich nákupech po neurčitou dobu. Pravidla zacházení s těmito údaji jsou popsána v tomto dokumentu.

Novinky

Výrobci


Biopotraviny

U nás nakoupíte biopotraviny, které vznikají bez průmyslových hnojiv a pesticidů, bez devastace krajiny, bez týrání zvířat a bez podávání antibiotik či hormonů, bez genetické modifikace (GMO FREE). Biopotraviny, které neobsahují umělá ochucovadla, barviva ani zlepšovadla vůně, chuti a konzistence. Tyto produkty mají svou přirozenou barvu, chuť, vůni a navíc mají jasný a dohledatelný původ.
více o biopotravinách »

Biopečivo

Nabízíme slané i sladké biopečivo z kvalitních surovin vypěstovaných na ekologické farmě, či surovin od českých a zahraničních ekozemědělců. Pro pečení je použita čerstvá celozrnná mouka, která si zachovává veškeré minerální látky, vitamíny a vlákninu a díky ní mají výrobky plnou přírodní vůni i chuť.
biopečivo »

Naši partneři:

 

Tradiční holení

www.varime-detem.cz

www.maminkam.cz

Zdravá výživa

Parfémy FAnn

Pánské košile


Mapa webu | Obchod používá systém Simplia.cz | Obchodní podmínky | Kontakt