Bio-country.cz » Slané pochutiny » Polévky, omáčky, polotovary » Špaldoto zeleninové BIO

PRO-BIO - Špaldoto zeleninové BIO

210 g


Cena: 80 Kč
Balení: 210 g

výrobce: PRO-BIO

Popis

 

210 g

 

Špaldoto zeleninové BIO

Složení: špaldové kernotto (kroupy) ( 83 %), sušená zelenina (cibule, mrkev, pastiňák, rajče, paprika červená, celer, paprika zelená, petržel, petrželová nať, pórek, koření - vše z ekologického zemědělství, sůl.

Výrobek obsahuje lepek a celer.

Nutriční hodnoty ve 100g:

energie - 1382 kJ

bílkoviny - 15 g

sacharidy - 64,3 g

tuky - 2,5 g 


Návod k přípravě:
Obsah sáčku několikrát propláchněte v sítku pod tekoucí vodou, vložte do hrnce, přidejte obsah druhého sáčku (zeleninu a koření), 500ml vody a 1 lžíci oleje. Za občasného míchání mírně vařte pod pokličkou 30 minut. Podle potřeby ke konci vaření přidáme trochu vody. Hotové špaldoto posypeme na talíři strouhaným sýrem. Podáváme se zeleninovou oblohou jako hlavní jídlo.


Vyrobeno v ČR


Novinky

Výrobci


Biopotraviny

U nás nakoupíte biopotraviny, které vznikají bez průmyslových hnojiv a pesticidů, bez devastace krajiny, bez týrání zvířat a bez podávání antibiotik či hormonů, bez genetické modifikace (GMO FREE). Biopotraviny, které neobsahují umělá ochucovadla, barviva ani zlepšovadla vůně, chuti a konzistence. Tyto produkty mají svou přirozenou barvu, chuť, vůni a navíc mají jasný a dohledatelný původ.
více o biopotravinách »

Biopečivo

Nabízíme slané i sladké biopečivo z kvalitních surovin vypěstovaných na ekologické farmě, či surovin od českých a zahraničních ekozemědělců. Pro pečení je použita čerstvá celozrnná mouka, která si zachovává veškeré minerální látky, vitamíny a vlákninu a díky ní mají výrobky plnou přírodní vůni i chuť.
biopečivo »

Naši partneři:

 

Tradiční holení

www.varime-detem.cz

www.maminkam.cz

Zdravá výživa

Parfémy FAnn

Pánské košile


Mapa webu | Obchod používá systém Simplia.cz | Obchodní podmínky | Kontakt