Bio-country.cz » Slané pochutiny » Polévky, omáčky, polotovary » Polévka jarní BIO

Natur Compagnie GmbH

Natur Compagnie GmbH - Polévka jarní BIO

37 g


Cena: 36 Kč
Balení: 37 g

výrobce: Natur Compagnie GmbH

Popis

 

37 g

Bioprodukt – produkt kontrolovaného ekologického zemědělství, ověřeno certifikátem Rostlinné – neobsahuje žádné suroviny živočišného původu (maso, mléko, med) Bez mléka – neobsahuje mléko ani mléčné výrobky (sýr, máslo, smetanu, jogurt, syrovátku)

 

Polévky od firmy Natur Compagnie jsou velmi oblíbené a hodí se při každé příležitosti – jako předkrm, hlavní jídlo i přesnídávka mezi hlavními jídly. V široké nabídce produktů každý nalezne svoji oblíbenou chuť. Při jejich přípravě se používají jenom ty nejlepší suroviny a produkty ekologického zemědělství. Výsledkem jsou špičkové výrobky s přitažlivou chutí a příznivým zdravotním účinkem. Celý výrobní proces a kvalita produktů podléhají té nejpřísnější kontrole.

Složení: Těstovin* {66,5 % , (semolina z tvrdé pšenice*)}, mořská sůl, zeleniny* {8,2 %, (mrkev*, cibule*, pórek*)}, rýžová mouka*, výtažek z droždí, palmový olej*, třtinový cukr*, kukuřičná mouka*, petržel*, přírodní zeleninové aroma (s celerem), kurkuma*.*produkt kontrolovaného ekologického zemědělství

Návod k přípravě: Přidejte obsah do 0,5 l studené vody. Přivedeďte k varu a za občasného míchání vařte na mírném ohni 10 min.

Kalorická hodnota/energie (na 100g): 98 kJ/23 kcal. Bílkoviny: 0,8 g. Sacharidy: 4,4 g. Tuky: 0,2 g (z toho nasycené mastné kyseliny 0,1 g). Popř. jiné (cholesterol, vitaminy apod.): cholesterol 0 mg

Skladování: Skladujte v suchu a chladu.

 


Novinky

Výrobci


Biopotraviny

U nás nakoupíte biopotraviny, které vznikají bez průmyslových hnojiv a pesticidů, bez devastace krajiny, bez týrání zvířat a bez podávání antibiotik či hormonů, bez genetické modifikace (GMO FREE). Biopotraviny, které neobsahují umělá ochucovadla, barviva ani zlepšovadla vůně, chuti a konzistence. Tyto produkty mají svou přirozenou barvu, chuť, vůni a navíc mají jasný a dohledatelný původ.
více o biopotravinách »

Biopečivo

Nabízíme slané i sladké biopečivo z kvalitních surovin vypěstovaných na ekologické farmě, či surovin od českých a zahraničních ekozemědělců. Pro pečení je použita čerstvá celozrnná mouka, která si zachovává veškeré minerální látky, vitamíny a vlákninu a díky ní mají výrobky plnou přírodní vůni i chuť.
biopečivo »

Naši partneři:

 

Tradiční holení

www.varime-detem.cz

www.maminkam.cz

Zdravá výživa

Parfémy FAnn

Pánské košile


Mapa webu | Obchod používá systém Simplia.cz | Obchodní podmínky | Kontakt