Bio-country.cz » Sladké pochutiny » Sušenky, bonbóny, čokoláda » Karobové bonbony bez cukru

Country Life

Country Life - Karobové bonbony bez cukru


Cena: 52 Kč
Počet ks: ks

výrobce: Country Life

Popis

 

100 g

 

 

Karob má vysoký obsah přirozeného cukru (cca 46%), není ho tedy potřeba doslazovat. V porovnání s kakaem má třikrát vyšší obsah vápníku. o třetinu méně kalorií a sedmnáckrát méně tuku.

Na rozdíl od kakaa neobsahuje karob škodlivé methylxanthiny, které zrychlují tep, vyvolávají poruchy spánku či nadměrnou vznětlivost.

Karob obsahuje 8% bílkovin, vitamíny skupiny B, minerály - vápník, hořčík, draslík a stopové prvky - železo, mangan, chrom a měď.


Novinky

Výrobci


Biopotraviny

U nás nakoupíte biopotraviny, které vznikají bez průmyslových hnojiv a pesticidů, bez devastace krajiny, bez týrání zvířat a bez podávání antibiotik či hormonů, bez genetické modifikace (GMO FREE). Biopotraviny, které neobsahují umělá ochucovadla, barviva ani zlepšovadla vůně, chuti a konzistence. Tyto produkty mají svou přirozenou barvu, chuť, vůni a navíc mají jasný a dohledatelný původ.
více o biopotravinách »

Biopečivo

Nabízíme slané i sladké biopečivo z kvalitních surovin vypěstovaných na ekologické farmě, či surovin od českých a zahraničních ekozemědělců. Pro pečení je použita čerstvá celozrnná mouka, která si zachovává veškeré minerální látky, vitamíny a vlákninu a díky ní mají výrobky plnou přírodní vůni i chuť.
biopečivo »

Naši partneři:

 

Tradiční holení

www.varime-detem.cz

www.maminkam.cz

Zdravá výživa

Parfémy FAnn

Pánské košile


Mapa webu | Obchod používá systém Simplia.cz | Obchodní podmínky | Kontakt