Bio-country.cz » Sladké pochutiny » Sušenky, bonbóny, čokoláda » Čokoláda hořká 87% BIO svěží máta

Plamil Foods

Plamil Foods - Čokoláda hořká 87% BIO svěží máta


Cena: 55 Kč
Počet ks: ks

výrobce: Plamil Foods

Popis

 

50 g

Bioprodukt – produkt kontrolovaného ekologického zemědělství, ověřeno certifikátem Rostlinné – neobsahuje žádné suroviny živočišného původu (maso, mléko, med) Bez lepku - zaručeně bez obsahu lepku

 

 

Hořká biočkoláda od společnosti Plamil. S vysokým obsahem kakaa – 87 %, slazená pouze třtinovým cukrem.

S vysokým obsahem kakaa, slazená pouze třtinovým cukrem. Mátový olej dodává čokoládě zajímavou chuť.

Bez lepku, mléka, konzervačních látek a aromat. Vhodné pro vegany a vegetariány. Baleno v biodegradabilním obalu s papírovou etiketou.

Složení: Hořká čokoláda* {kakaová hmota*, kakaové máslo*, cukr*, emulgátor (slunečnicový lecitin)}, bílá čokoláda* s mátovou příchutí 20 % {kakaové máslo*, rýžový prášek* (rýžový sirup*, rýžový škrob*, rýžová mouka*), cukr*, aroma(mátový olej*)} *produkt kontrolovaného ekologického zemědělství

 

 


Novinky

Výrobci


Biopotraviny

U nás nakoupíte biopotraviny, které vznikají bez průmyslových hnojiv a pesticidů, bez devastace krajiny, bez týrání zvířat a bez podávání antibiotik či hormonů, bez genetické modifikace (GMO FREE). Biopotraviny, které neobsahují umělá ochucovadla, barviva ani zlepšovadla vůně, chuti a konzistence. Tyto produkty mají svou přirozenou barvu, chuť, vůni a navíc mají jasný a dohledatelný původ.
více o biopotravinách »

Biopečivo

Nabízíme slané i sladké biopečivo z kvalitních surovin vypěstovaných na ekologické farmě, či surovin od českých a zahraničních ekozemědělců. Pro pečení je použita čerstvá celozrnná mouka, která si zachovává veškeré minerální látky, vitamíny a vlákninu a díky ní mají výrobky plnou přírodní vůni i chuť.
biopečivo »

Naši partneři:

 

Tradiční holení

www.varime-detem.cz

www.maminkam.cz

Zdravá výživa

Parfémy FAnn

Pánské košile


Mapa webu | Obchod používá systém Simplia.cz | Obchodní podmínky | Kontakt