Bio-country.cz » Sladké pochutiny » Sušenky, bonbóny, čokoláda » Čokoláda hořká 60% BIO pomeranč s brusinkami

Plamil Foods

Plamil Foods - Čokoláda hořká 60% BIO pomeranč s brusinkami


Cena: 56 Kč

výrobce: Plamil Foods

Popis

 

50 g

Bioprodukt – produkt kontrolovaného ekologického zemědělství, ověřeno certifikátem Rostlinné – neobsahuje žádné suroviny živočišného původu (maso, mléko, med) Bez lepku - zaručeně bez obsahu lepku

 

Hořká biočkoláda od společnosti Plamil.S vysokým obsahem kakaa – 60 %, slazená pouze třtinovým cukrem.

S vysokým obsahem kakaa, slazená pouze třtinovým cukrem. Netradiční spojení pomerančového oleje  a sušených brusinek dodává čokoládě zajímavou chuť.

Bez lepku, mléka, konzervačních látek a aromat. Vhodné pro vegany a vegetariány. Baleno v biodegradabilním obalu s papírovou etiketou.

Složení: Čokoláda* 88% {kakaová hmota*, cukr*, kakaové máslo*, emulgátor (slunečnicový lecitin), aroma (pomerančový olej*)}, brusinky* 12 %.*produkt kontrolovaného ekologického zemědělství

 


Novinky

Výrobci


Biopotraviny

U nás nakoupíte biopotraviny, které vznikají bez průmyslových hnojiv a pesticidů, bez devastace krajiny, bez týrání zvířat a bez podávání antibiotik či hormonů, bez genetické modifikace (GMO FREE). Biopotraviny, které neobsahují umělá ochucovadla, barviva ani zlepšovadla vůně, chuti a konzistence. Tyto produkty mají svou přirozenou barvu, chuť, vůni a navíc mají jasný a dohledatelný původ.
více o biopotravinách »

Biopečivo

Nabízíme slané i sladké biopečivo z kvalitních surovin vypěstovaných na ekologické farmě, či surovin od českých a zahraničních ekozemědělců. Pro pečení je použita čerstvá celozrnná mouka, která si zachovává veškeré minerální látky, vitamíny a vlákninu a díky ní mají výrobky plnou přírodní vůni i chuť.
biopečivo »

Naši partneři:

 

Tradiční holení

www.varime-detem.cz

www.maminkam.cz

Zdravá výživa

Parfémy FAnn

Pánské košile


Mapa webu | Obchod používá systém Simplia.cz | Obchodní podmínky | Kontakt