Bio-country.cz » Sladké pochutiny » Sušenky, bonbóny, čokoláda » Bonbóny Šajvěj-tymián Kaiser BIO

Kaiser - Bonbóny Šajvěj-tymián Kaiser BIO

50 g


Cena: 40 Kč
Balení: 50 g

výrobce: Kaiser

Popis

 

50 g

Bioprodukt – produkt kontrolovaného ekologického zemědělství, ověřeno certifikátem Rostlinné – neobsahuje žádné suroviny živočišného původu (maso, mléko, med) Bez lepku - zaručeně bez obsahu lepku Bez mléka – neobsahuje mléko ani mléčné výrobky (sýr, máslo, smetanu, jogurt, syrovátku)

 

Šalvěj je tradičně využívanou bylinou, největší uplatnění má jako desinfekční prostředek kloktadla při zánětech a poraněních dutiny ústní, po zubolékařských zákrocích a jako podpůrné léčivo při bolestech v krku a nemocech z nachlazení.

Tymián je bylina s výbornými antiseptickými účinky na dýchací ústrojí a po staletí byl používán k léčbě bronchitidy a úporných kašlů. Tymián je také bylinou vhodnou na zažívání. Je hřejivý a svíravý při zastuzení žaludku a průjmových onemocněních.

 

Složení: Cukr*, kukuřičný sirup*, výtažek šalvěje*, kyselina citrónová, šalvějový olej*, výtažky bylin*, přírodní aroma. *produkt kontrolovaného ekologického zemědělství

 

Kalorická hodnota/energie (na 100g): 1 629 kJ/383 kcal. Bílkoviny: 0,0 g. Sacharidy: 95,0 g (z toho cukry 73,0 g). Tuky: 0,0 g. Vláknina: 0,0 g. Popř. jiné (cholesterol, vitaminy apod.): Sodík 0,0 g, cholesterol 0,0 g.

 

Skladování: Skladujte v suchu a chladu.

 

 


Novinky

Výrobci


Biopotraviny

U nás nakoupíte biopotraviny, které vznikají bez průmyslových hnojiv a pesticidů, bez devastace krajiny, bez týrání zvířat a bez podávání antibiotik či hormonů, bez genetické modifikace (GMO FREE). Biopotraviny, které neobsahují umělá ochucovadla, barviva ani zlepšovadla vůně, chuti a konzistence. Tyto produkty mají svou přirozenou barvu, chuť, vůni a navíc mají jasný a dohledatelný původ.
více o biopotravinách »

Biopečivo

Nabízíme slané i sladké biopečivo z kvalitních surovin vypěstovaných na ekologické farmě, či surovin od českých a zahraničních ekozemědělců. Pro pečení je použita čerstvá celozrnná mouka, která si zachovává veškeré minerální látky, vitamíny a vlákninu a díky ní mají výrobky plnou přírodní vůni i chuť.
biopečivo »

Naši partneři:

 

Tradiční holení

www.varime-detem.cz

www.maminkam.cz

Zdravá výživa

Parfémy FAnn

Pánské košile


Mapa webu | Obchod používá systém Simplia.cz | Obchodní podmínky | Kontakt