Bio-country.cz » Semena, ořechy, plody » Ovoce » Kustovnice čínská

Himalyo - Kustovnice čínská


Cena: 153 Kč

výrobce: Himalyo

Popis

 

250 g

 

 

Složení: 100 % sušené plody kustovnice, nesířeno.

 

Návod k použití: plody se mohou konzumovat samostatně nebo přidávat do koktejlů, salátů, jogurtů a dalších pokrmů. Doporučené dávkování: 10 - 30 g (malá hrst).

 

Výživové údaje na 100 g výrobku: energetická hodnota: 1 260 kJ/299 kcal; tuky: 1,79 g; z toho nasycené mastné kyseliny: 0,41 g; sacharidy: 49,3 g; cukry: 39,36 g; bílkoviny: 12,6 g; sůl: 0,94 g

 

Skladování: skladujte při teplotě do 25 °C a v temnu, nevystavujte přímému slunečnímu záření.

Legislativní zařazení: zpracované ovoce - sušené ovoce.

Země původu: Čína-provincie Ningxia

 

 


Novinky

Výrobci


Biopotraviny

U nás nakoupíte biopotraviny, které vznikají bez průmyslových hnojiv a pesticidů, bez devastace krajiny, bez týrání zvířat a bez podávání antibiotik či hormonů, bez genetické modifikace (GMO FREE). Biopotraviny, které neobsahují umělá ochucovadla, barviva ani zlepšovadla vůně, chuti a konzistence. Tyto produkty mají svou přirozenou barvu, chuť, vůni a navíc mají jasný a dohledatelný původ.
více o biopotravinách »

Biopečivo

Nabízíme slané i sladké biopečivo z kvalitních surovin vypěstovaných na ekologické farmě, či surovin od českých a zahraničních ekozemědělců. Pro pečení je použita čerstvá celozrnná mouka, která si zachovává veškeré minerální látky, vitamíny a vlákninu a díky ní mají výrobky plnou přírodní vůni i chuť.
biopečivo »

Naši partneři:

 

Tradiční holení

www.varime-detem.cz

www.maminkam.cz

Zdravá výživa

Parfémy FAnn

Pánské košile


Mapa webu | Obchod používá systém Simplia.cz | Obchodní podmínky | Kontakt