Bio-country.cz » Semena, ořechy, plody » Ovoce » Dřišťál sušený BIO

Country Life

Country Life - Dřišťál sušený BIO


Cena: 59 Kč

výrobce: Country Life

Popis

70 g

BIO certifikace

 

Dřišťál je hustý, vysoký keř, který bývá hojně pěstován a používán např. na výsadbu živých plodů. Nejvíce vyniká v zimě, kdy jeho větvičky zdobí barevné kuličky plodů, které se už dlouho využívají jak v kuchyni, tak v bylinkářství.

Sušený plod dřišťálu má kyselou až natrpklou chuť. Můžete ho tak použít jako částečnou náhradu citronu, na přípravu čajů, ale i při vaření a pečení např. do nádivek nebo jako doplněk koření.

Plody mají vysoký obsah vitamínu C a K.

Použití: použijte do jogurtů, kaší nebo müsli buď vcelku, nebo drcený

Složení: sušené plody dřišťálu obecného

 

 


Novinky

Výrobci


Biopotraviny

U nás nakoupíte biopotraviny, které vznikají bez průmyslových hnojiv a pesticidů, bez devastace krajiny, bez týrání zvířat a bez podávání antibiotik či hormonů, bez genetické modifikace (GMO FREE). Biopotraviny, které neobsahují umělá ochucovadla, barviva ani zlepšovadla vůně, chuti a konzistence. Tyto produkty mají svou přirozenou barvu, chuť, vůni a navíc mají jasný a dohledatelný původ.
více o biopotravinách »

Biopečivo

Nabízíme slané i sladké biopečivo z kvalitních surovin vypěstovaných na ekologické farmě, či surovin od českých a zahraničních ekozemědělců. Pro pečení je použita čerstvá celozrnná mouka, která si zachovává veškeré minerální látky, vitamíny a vlákninu a díky ní mají výrobky plnou přírodní vůni i chuť.
biopečivo »

Naši partneři:

 

Tradiční holení

www.varime-detem.cz

www.maminkam.cz

Zdravá výživa

Parfémy FAnn

Pánské košile


Mapa webu | Obchod používá systém Simplia.cz | Obchodní podmínky | Kontakt