Bio-country.cz » Semena, ořechy, plody » Ořechy » Jogurtky s mandlemi

Country Life

Country Life - Jogurtky s mandlemi

100 g


Cena: 40 Kč
Balení: 100 g

výrobce: Country Life

Popis

 

100 g

Ze surovin bez lepku - vyrobeno ze surovin, které neobsahují lepek. Výrobek však může obsahovat stopy lepku.

 

Mandle jsou jedním z nejbohatších rostlinných zdrojů vápníku a fosforu. Obsahují významné množství hořčíku, draslíku a železa. Mají alkalizující účinek, který podporuje zadržování vápníku v těle. 

 

Složení: Sladké mandle, cukr, rostlinný tuk, syrovátkový prášek, kukuřičná mouka, jogurtový prášek bez laktózy, arab.guma, sojový lecitin E 322, dochucovadla, kyselina citrónová, sůl.

Alergeny: Sladké mandle, sója, syrovátka.

 

 


Novinky

Výrobci


Biopotraviny

U nás nakoupíte biopotraviny, které vznikají bez průmyslových hnojiv a pesticidů, bez devastace krajiny, bez týrání zvířat a bez podávání antibiotik či hormonů, bez genetické modifikace (GMO FREE). Biopotraviny, které neobsahují umělá ochucovadla, barviva ani zlepšovadla vůně, chuti a konzistence. Tyto produkty mají svou přirozenou barvu, chuť, vůni a navíc mají jasný a dohledatelný původ.
více o biopotravinách »

Biopečivo

Nabízíme slané i sladké biopečivo z kvalitních surovin vypěstovaných na ekologické farmě, či surovin od českých a zahraničních ekozemědělců. Pro pečení je použita čerstvá celozrnná mouka, která si zachovává veškeré minerální látky, vitamíny a vlákninu a díky ní mají výrobky plnou přírodní vůni i chuť.
biopečivo »

Naši partneři:

 

Tradiční holení

www.varime-detem.cz

www.maminkam.cz

Zdravá výživa

Parfémy FAnn

Pánské košile


Mapa webu | Obchod používá systém Simplia.cz | Obchodní podmínky | Kontakt