Bio-country.cz » SALOOS » Péče o pleť » Bio KARITÉ » 100% bambucké máslo BIO 250 ml

SALOOS

SALOOS - 100% bambucké máslo BIO 250 ml


Cena: 412 Kč

výrobce: SALOOS

Popis

 

250 ml

 

Již od pradávna se snaží lidé odhalit pradávné tajemství věčné krásy a sní o zázračném přípravku k zachování půvabu a mladistvého vzhledu.

 

I královna Kleopatra chránila svou pleť před silným africkým sluncem a horkým pouštním větrem a využívala k tomu zázračnou mast z ořechů posvátného stromu Shea tree, který dodnes roste v oblasti Nigérie, Ghany, Mali a Burkiny Faso. Podle tradice se plody stromu nesmí trhat - ze země je mají povoleno sbírat jen ženy a pouze ony tak znají prastarou recepturu pro výrobu vzácného másla Karité.

 

Bambucké máslo Karité pokožku dokonale hydratuje a přináší jí tak okamžitou úlevu. Snadno a rychle se vstřebává, zanechává pokožku hebkou a prodyšnou.

 

Pravidelné každodenní používání másla zvyšuje její obrynschopnost, udržuje ji pružnou a vláčnou, zpomaluje proces stárnutí a má hojivý efekt. Při větší zátěži (koupání, slunění, saunování) poskytuje máslo pokožce naprosto vyjímečnou péči.

 

Bio karité 100% bambucké máslo pěstí a chrání pleť obličeje i celého těla.

 

Čistý přírodní produkt v biokvalitě.

 


Novinky

Výrobci


Biopotraviny

U nás nakoupíte biopotraviny, které vznikají bez průmyslových hnojiv a pesticidů, bez devastace krajiny, bez týrání zvířat a bez podávání antibiotik či hormonů, bez genetické modifikace (GMO FREE). Biopotraviny, které neobsahují umělá ochucovadla, barviva ani zlepšovadla vůně, chuti a konzistence. Tyto produkty mají svou přirozenou barvu, chuť, vůni a navíc mají jasný a dohledatelný původ.
více o biopotravinách »

Biopečivo

Nabízíme slané i sladké biopečivo z kvalitních surovin vypěstovaných na ekologické farmě, či surovin od českých a zahraničních ekozemědělců. Pro pečení je použita čerstvá celozrnná mouka, která si zachovává veškeré minerální látky, vitamíny a vlákninu a díky ní mají výrobky plnou přírodní vůni i chuť.
biopečivo »

Naši partneři:

 

Tradiční holení

www.varime-detem.cz

www.maminkam.cz

Zdravá výživa

Parfémy FAnn

Pánské košile


Mapa webu | Obchod používá systém Simplia.cz | Obchodní podmínky | Kontakt