Bio-country.cz » SALOOS » Esenciální oleje Salus » Afrodiziakum » Neroli esenciální olej Salus

Salus

Salus - Neroli esenciální olej Salus

5 ml


Cena: 1 213 Kč
Balení: 5 ml
Počet ks: ks

výrobce: Salus

Popis

 

100% čistý esenciální olej nejvyšší kvality

 

Neroli esenciální olej Salus působí výrazně pozitivně na psychiku, uklidňuje, napomáhá koncentraci, pomáhá při nespavosti, povzbuzuje trávení, posiluje srdeční činnost, pomáhá při průjmu a plynatosti.

 

Původ: Tunis

 

Použití:  MASÁŽE

Masáž stimuluje krevní oběh, uklidňuje nervový systém a uvolňuje svalové napětí. Aromaterapeutická masáž by měla být jemná, příjemná a nesmí působit bolest.

 

Příprava masážního oleje: do 50 ml rostlinného oleje lisovaného za studena nebo bio oleje přidáme 1é-25 kapek esenciálního oleje. Tam, kde je nutno dodržet nízké koncentrace, postačí 3-5 kapek esenciálního oleje do 50 ml základního oleje. Směs důkladně promícháme a vyzkoušíme reakci na předloktí.

 

Ještě jednodušší je použít některý z mnoha hotových masážních olejů Saloos.

 

 

Afrodiziakum Masáže

Novinky

Výrobci


Biopotraviny

U nás nakoupíte biopotraviny, které vznikají bez průmyslových hnojiv a pesticidů, bez devastace krajiny, bez týrání zvířat a bez podávání antibiotik či hormonů, bez genetické modifikace (GMO FREE). Biopotraviny, které neobsahují umělá ochucovadla, barviva ani zlepšovadla vůně, chuti a konzistence. Tyto produkty mají svou přirozenou barvu, chuť, vůni a navíc mají jasný a dohledatelný původ.
více o biopotravinách »

Biopečivo

Nabízíme slané i sladké biopečivo z kvalitních surovin vypěstovaných na ekologické farmě, či surovin od českých a zahraničních ekozemědělců. Pro pečení je použita čerstvá celozrnná mouka, která si zachovává veškeré minerální látky, vitamíny a vlákninu a díky ní mají výrobky plnou přírodní vůni i chuť.
biopečivo »

Naši partneři:

 

Tradiční holení

www.varime-detem.cz

www.maminkam.cz

Zdravá výživa

Parfémy FAnn

Pánské košile


Mapa webu | Obchod používá systém Simplia.cz | Obchodní podmínky | Kontakt