Bio-country.cz » Přírodní KOSMETIKA » Vůně pro interiér » Vonné svíčky » Svíčka vonná Květ tiaré-ylang Durance

Durance

Durance - Svíčka vonná Květ tiaré-ylang Durance


Cena: 295 Kč

výrobce: Durance

Popis

 

180 g

 

Svíčka vonná  Květ tiaré-ylang Durance vzdává hold královskému květu Polynésie - Tiaré. Květ evokující lásku a romantiku. Durance spojil vůni květu tiaré s ylang-ylang pro exotickou a fascinující cestu vůní.

Tato letní variace zanechá elegantní a smyslnou vůni.  

 

Unikátní směs vosků, speciálně vybraných pro jejich kvalitu, zajišťuje konzistentní a dokonalého spalování vosku obsažené ve skle, stejně jako optimální šíření jejich vůní.

Svíčka ručně vyrobená a zdobená v dílnách Durance je výsledkem umění mistů z oblasti Grasse. Prodává se v tradičním skle se zdobnou lepenkou.  Svíčka vydrží hořet cca. 40 hodin.

Doporučujeme nechat hořet min. 1hodinu v místnosti, poté se vůně rovnoměrně rozplyne po místnosti.


Novinky

Výrobci


Biopotraviny

U nás nakoupíte biopotraviny, které vznikají bez průmyslových hnojiv a pesticidů, bez devastace krajiny, bez týrání zvířat a bez podávání antibiotik či hormonů, bez genetické modifikace (GMO FREE). Biopotraviny, které neobsahují umělá ochucovadla, barviva ani zlepšovadla vůně, chuti a konzistence. Tyto produkty mají svou přirozenou barvu, chuť, vůni a navíc mají jasný a dohledatelný původ.
více o biopotravinách »

Biopečivo

Nabízíme slané i sladké biopečivo z kvalitních surovin vypěstovaných na ekologické farmě, či surovin od českých a zahraničních ekozemědělců. Pro pečení je použita čerstvá celozrnná mouka, která si zachovává veškeré minerální látky, vitamíny a vlákninu a díky ní mají výrobky plnou přírodní vůni i chuť.
biopečivo »

Naši partneři:

 

Tradiční holení

www.varime-detem.cz

www.maminkam.cz

Zdravá výživa

Parfémy FAnn

Pánské košile


Mapa webu | Obchod používá systém Simplia.cz | Obchodní podmínky | Kontakt