Bio-country.cz » Přírodní KOSMETIKA » Ústní vody, zubní pasty » Zubní pasta Nutrismile BIO

Jason

Jason - Zubní pasta Nutrismile BIO

119 g


Cena: 135 Kč
Balení: 119 g

výrobce: Jason

Popis

 

125 g

 

Přírodní Ester-C zubní pasta je založena na regenerační schopnosti komplexi vit. C pro zdravé zuby a dásně. Ester-C komplex spolu s přírodním vápníkem, hořčíkem, sodíkem a zinkem pomáhá zesílit zubní sklovinu a chrání zuby před zubním kazem.

Obsahuje také tři přírodní bělící látky, které vybělí vaše zuby bez použití chemikálií a sklovinu poškozujících minerálů. Obsahuje extrakt z rostliny Perilla, která zabraňuje vzniku ústních kyselin a tím pomáhá účinně bojovat před zubním kamenem. Přírodní silice z pomeranče, skořice a máty dodávají této pastě příjemnou a osvěžující chuť.

Neobsahuje: fluor, sacharín, konzervanty, umělá barviva a příchutě, živočišné suroviny, Lauryl Sulfáty, Propylen Glykol.

Příchuť: pomeranč, skořice a máta.

 

Složení: Calcium Carbonate, Aqua (Purified Water/Eau Purifiée), Vegetable Glycerin, Sodium Cocoyl Glutamate, Carrageenan, Ascorbic Acid (Vit. C), Aloe Barbadensis (Aloe Vera/Aloés) Leaf Gel*, Bambusa Arundinacea (Bamboo/Bambou) Stem Extract, Perilla Ocymoides (Perilla) Seed Extract, Mentha Piperita (Peppermint/Menthe Poivrée) Oil, Cinnamomum Zeylanicum (Cinnamon/Cannelle) Bark Oil, Citrus Aurantium Dulcis (Orange) Oil, Ester-C Calcium Ascorbate, Sodium Bicarbonate, Silica, Menthol, Stevioside, Citrus Grandis (Grapefruit/Pamplemousse) Seed Extract.*produkt kontrolovaného ekologického zemědělství.

Upozornění: Použití pasty u dětí mladších dvou let konzultujte s lékařem. Nenechávejte na dosah dětem do šesti let. V případě náhodného požití většího množství produktu, vyhledejte lékaře.

 

 


Novinky

Výrobci


Biopotraviny

U nás nakoupíte biopotraviny, které vznikají bez průmyslových hnojiv a pesticidů, bez devastace krajiny, bez týrání zvířat a bez podávání antibiotik či hormonů, bez genetické modifikace (GMO FREE). Biopotraviny, které neobsahují umělá ochucovadla, barviva ani zlepšovadla vůně, chuti a konzistence. Tyto produkty mají svou přirozenou barvu, chuť, vůni a navíc mají jasný a dohledatelný původ.
více o biopotravinách »

Biopečivo

Nabízíme slané i sladké biopečivo z kvalitních surovin vypěstovaných na ekologické farmě, či surovin od českých a zahraničních ekozemědělců. Pro pečení je použita čerstvá celozrnná mouka, která si zachovává veškeré minerální látky, vitamíny a vlákninu a díky ní mají výrobky plnou přírodní vůni i chuť.
biopečivo »

Naši partneři:

 

Tradiční holení

www.varime-detem.cz

www.maminkam.cz

Zdravá výživa

Parfémy FAnn

Pánské košile


Mapa webu | Obchod používá systém Simplia.cz | Obchodní podmínky | Kontakt