Bio-country.cz » Přírodní KOSMETIKA » Ústní vody, zubní pasty » Zubní pasta Healthy Mouth BIO

Jason

Jason - Zubní pasta Healthy Mouth BIO

120 g


Cena: 135 Kč
Balení: 120 g

výrobce: Jason

Popis

 

125 g

 

Přirozeně bělící zubní pasta s výtažky z bambusu a minerální silice, aniž by poškozovala zubní sklovinu.

Výtažek ze zrnek grepu působí antibakteriálně, perilla brání vzniku kyselin a pomáhá účinně bojovat před zubním kamenem a aloe vera má blahodárné účinky na dásně. Obsahuje éterické oleje čajovníku (tea tree) a skořice.

 

Neobsahuje: fluor, sacharín, konzervanty, umělá barviva a příchutě, živočišné suroviny, Lauryl Sulfáty, Propylen Glykol.

 

Příchuť: tea tree a skořice.

 


Novinky

Výrobci


Biopotraviny

U nás nakoupíte biopotraviny, které vznikají bez průmyslových hnojiv a pesticidů, bez devastace krajiny, bez týrání zvířat a bez podávání antibiotik či hormonů, bez genetické modifikace (GMO FREE). Biopotraviny, které neobsahují umělá ochucovadla, barviva ani zlepšovadla vůně, chuti a konzistence. Tyto produkty mají svou přirozenou barvu, chuť, vůni a navíc mají jasný a dohledatelný původ.
více o biopotravinách »

Biopečivo

Nabízíme slané i sladké biopečivo z kvalitních surovin vypěstovaných na ekologické farmě, či surovin od českých a zahraničních ekozemědělců. Pro pečení je použita čerstvá celozrnná mouka, která si zachovává veškeré minerální látky, vitamíny a vlákninu a díky ní mají výrobky plnou přírodní vůni i chuť.
biopečivo »

Naši partneři:

 

Tradiční holení

www.varime-detem.cz

www.maminkam.cz

Zdravá výživa

Parfémy FAnn

Pánské košile


Mapa webu | Obchod používá systém Simplia.cz | Obchodní podmínky | Kontakt