Bio-country.cz » Přírodní KOSMETIKA » Toaletky, parfémy, kolínské » Toaletní voda Svěží verbena Durance

Durance

Durance - Toaletní voda Svěží verbena Durance


Cena: 407 Kč

výrobce: Durance

Popis

 

 

100 ml

 

Toaletní voda svěží verbena Durance je novinka z řady "Parfémy ze zahrady Provance", Tyto nové vůně v sobě spojují mistrovský um perfumérů z Grasse a nejkvalitnějších vonných esencí z francouzské oblasti Provance.

 

Tato vůně vás vtáhne do světa s přirozenou svěžestí a klidem. Její osvěžující, zelené a citrusové esence se dokonale snoubí s nádechem květin a dřevin s tendencí probudit tělo i mysl.

Vůně byla vyvinuta výhradně v hlavním apatykářstvým v Grasse, oblasti Provance.

 

Dodáváno v exkluzivní 100 ml lahvi s rytím Durance, příčně pruhovanou ve své horní části. Elegantní a vytříbený styl. Eliptický a štíhlý tvar umožňuje velmi dobrou manipulaci a přilnavost.

 

 


Novinky

Výrobci


Biopotraviny

U nás nakoupíte biopotraviny, které vznikají bez průmyslových hnojiv a pesticidů, bez devastace krajiny, bez týrání zvířat a bez podávání antibiotik či hormonů, bez genetické modifikace (GMO FREE). Biopotraviny, které neobsahují umělá ochucovadla, barviva ani zlepšovadla vůně, chuti a konzistence. Tyto produkty mají svou přirozenou barvu, chuť, vůni a navíc mají jasný a dohledatelný původ.
více o biopotravinách »

Biopečivo

Nabízíme slané i sladké biopečivo z kvalitních surovin vypěstovaných na ekologické farmě, či surovin od českých a zahraničních ekozemědělců. Pro pečení je použita čerstvá celozrnná mouka, která si zachovává veškeré minerální látky, vitamíny a vlákninu a díky ní mají výrobky plnou přírodní vůni i chuť.
biopečivo »

Naši partneři:

 

Tradiční holení

www.varime-detem.cz

www.maminkam.cz

Zdravá výživa

Parfémy FAnn

Pánské košile


Mapa webu | Obchod používá systém Simplia.cz | Obchodní podmínky | Kontakt