Bio-country.cz » Přírodní KOSMETIKA » Péče o tělo a pleť » Olej pleťový Pupalka BIO EMMA NOËL

Emma Noël

Emma Noël - Olej pleťový Pupalka BIO EMMA NOËL


Cena: 260 Kč

výrobce: Emma Noël

Popis

 

50 ml

logocosmebio.gif

 

Olej pleťový Pupalka BIO EMMA NOËL pomáhá předcházet stárnutí pleti díky své vysoké úrovni gama-linolenové kyseliny, reguluje hydrataci a podporuje hojení.

Panenský pupalkový olej se může užívat vnitřně nebo použít externě (na masáž a třením).
Bohatství panenského olivového oleje pupalky je kvůli gammalinolenic kyseliny (8-9%). Tato mastná kyselina se nazývá základní, protože je zřídka nalezená v přírodě (s výjimkou panenského oleje z brutnáku lékařského: 17-21%) a především proto, že není syntetizován v těle.


Panenský pupalkový olej limituje ztrátu vody v horních vrstvách pokožky (anti-stárnutí efekt). Omezuje vznik ekzému a zlepšuje činnost zinku v ošetření proti akné, podpora hojení jizev. Zlepšuje suchý, drsný vzhled poškozené kůže.

Nanášejte lehkou masáží na tělo a obličej. Vyvarujte se kontaktu s očima.

 

Složení: oenothera biennis oil*, triticum vulgare germ oil.

*Produkt ekologického zemědělství

 

 
Novinky

Výrobci


Biopotraviny

U nás nakoupíte biopotraviny, které vznikají bez průmyslových hnojiv a pesticidů, bez devastace krajiny, bez týrání zvířat a bez podávání antibiotik či hormonů, bez genetické modifikace (GMO FREE). Biopotraviny, které neobsahují umělá ochucovadla, barviva ani zlepšovadla vůně, chuti a konzistence. Tyto produkty mají svou přirozenou barvu, chuť, vůni a navíc mají jasný a dohledatelný původ.
více o biopotravinách »

Biopečivo

Nabízíme slané i sladké biopečivo z kvalitních surovin vypěstovaných na ekologické farmě, či surovin od českých a zahraničních ekozemědělců. Pro pečení je použita čerstvá celozrnná mouka, která si zachovává veškeré minerální látky, vitamíny a vlákninu a díky ní mají výrobky plnou přírodní vůni i chuť.
biopečivo »

Naši partneři:

 

Tradiční holení

www.varime-detem.cz

www.maminkam.cz

Zdravá výživa

Parfémy FAnn

Pánské košile


Mapa webu | Obchod používá systém Simplia.cz | Obchodní podmínky | Kontakt