Bio-country.cz » Přírodní KOSMETIKA » Péče o tělo a pleť » Olej pleťový Karotka-sezam BIO EMMA NOËL

Emma Noël

Emma Noël - Olej pleťový Karotka-sezam BIO EMMA NOËL


Cena: 222 Kč

výrobce: Emma Noël

Popis

 

50 ml

logocosmebio.gif

 

Olej pleťový Karotka-sezam BIO EMMA NOËL poskytuje beta-karoten a anti-oxidanty, které podporují zářící pleť. Nejlepší používat ve spojení s denním nebo nočním krémem.

 

Pro zdravý vzhled pleti. Tento macerát kořenů karotky v slunečnicovém oleji doplněný olejem sezamovým vám dodá Beta-karotén a antioxydanty, které rozzáří vaši pleť.

 

Mrkev podporuje delší-trvalé opálení a napomáhá regeneraci pokožky. Nicméně není určen pro pokožku spálenou od sluníčka. Mrkev je v kombinaci se sezamovým olejem, který obsahuje silné anti-oxidanty.

 

Nanášejte lehkou masáží na tělo a obličej. Vyvarujte se kontaktu s očima.

 

Složení: sesamum indicum oil*, helianthus annuus seed oil*, daucus carota extract*

*Produkt ekologického zemědělství

 


 

Novinky

Výrobci


Biopotraviny

U nás nakoupíte biopotraviny, které vznikají bez průmyslových hnojiv a pesticidů, bez devastace krajiny, bez týrání zvířat a bez podávání antibiotik či hormonů, bez genetické modifikace (GMO FREE). Biopotraviny, které neobsahují umělá ochucovadla, barviva ani zlepšovadla vůně, chuti a konzistence. Tyto produkty mají svou přirozenou barvu, chuť, vůni a navíc mají jasný a dohledatelný původ.
více o biopotravinách »

Biopečivo

Nabízíme slané i sladké biopečivo z kvalitních surovin vypěstovaných na ekologické farmě, či surovin od českých a zahraničních ekozemědělců. Pro pečení je použita čerstvá celozrnná mouka, která si zachovává veškeré minerální látky, vitamíny a vlákninu a díky ní mají výrobky plnou přírodní vůni i chuť.
biopečivo »

Naši partneři:

 

Tradiční holení

www.varime-detem.cz

www.maminkam.cz

Zdravá výživa

Parfémy FAnn

Pánské košile


Mapa webu | Obchod používá systém Simplia.cz | Obchodní podmínky | Kontakt