Bio-country.cz » Přírodní KOSMETIKA » Péče o tělo a pleť » Olej pleťový Jojoba BIO EMMA NOËL

Emma Noël

Emma Noël - Olej pleťový Jojoba BIO EMMA NOËL


Cena: 271 Kč

výrobce: Emma Noël

Popis

 

50 ml

logocosmebio.gif

 

 

 

 

Olej pleťový Jojoba BIO EMMA NOËL zajišťuje vyváženou kyselost kůže. Jeho složení posiluje hydrolipidický film. Tento olej je velmi užitečný, protože více než 40% složení je z nezmýdelnitelných látek (žádané v kosmetologii).

Díky své vynikající kompatibility s kůží se může jojobový olej použít jako koupelový olej nebo masážní olej. Obnovuje pružnost a jemnost pokožky. Jedná se o tekutý vosk.

Doporučuje se také pro suché, fádní vlasy. Po použití jsou lesklejší. Použít masku na zhruba 20 minut.

Botanické údaje

Jojoba roste v pouštní oblasti severního Mexika a jižní Arizona a Kalifornie. Je pěstována v Jižní Americe a Izraeli, a experimentálně v některých částech Afriky. Jojoba je dvoudomý keř s modro-zelenými listy se silnou kutikulou. Jojobové semeno obsahuje až 60% oleje.

 

Nanášejte lehkou masáží na tělo a obličej. Vyvarujte se kontaktu s očima.

 

Složení: simmondsia chinensis oil*

*Produkt ekologického zemědělství

 


 

 

Novinky

Výrobci


Biopotraviny

U nás nakoupíte biopotraviny, které vznikají bez průmyslových hnojiv a pesticidů, bez devastace krajiny, bez týrání zvířat a bez podávání antibiotik či hormonů, bez genetické modifikace (GMO FREE). Biopotraviny, které neobsahují umělá ochucovadla, barviva ani zlepšovadla vůně, chuti a konzistence. Tyto produkty mají svou přirozenou barvu, chuť, vůni a navíc mají jasný a dohledatelný původ.
více o biopotravinách »

Biopečivo

Nabízíme slané i sladké biopečivo z kvalitních surovin vypěstovaných na ekologické farmě, či surovin od českých a zahraničních ekozemědělců. Pro pečení je použita čerstvá celozrnná mouka, která si zachovává veškeré minerální látky, vitamíny a vlákninu a díky ní mají výrobky plnou přírodní vůni i chuť.
biopečivo »

Naši partneři:

 

Tradiční holení

www.varime-detem.cz

www.maminkam.cz

Zdravá výživa

Parfémy FAnn

Pánské košile


Mapa webu | Obchod používá systém Simplia.cz | Obchodní podmínky | Kontakt