Bio-country.cz » Přírodní KOSMETIKA » Péče o tělo a pleť » Olej pleťový Avokádo BIO EMMA NOËL

Emma Noël

Emma Noël - Olej pleťový Avokádo BIO EMMA NOËL


Cena: 225 Kč

výrobce: Emma Noël

Popis

 

50 ml

logocosmebio.gif

 

Olej pleťový Avokádo BIO EMMA NOËL změkčuje a chrání pokožku a regeneruje buňky. Avokádo (Persea gratissima) byl dobře známý pro Aztéky a původní indiány Střední Ameriky, kteří ho používali jako potravinu, ale také jako kosmetický prostředek, k ochraně obličeje.


Avokádový olej se získává z dužniny avokádovníku. Tento olej je tradičně používán pro své ochranné vlastnosti. Bylo také prokázáno, že podporuje regeneraci buněk (olej je používán v anti-vrásky přípravky). Pravidelné užívání tohoto oleje zlepšuje elasticitu pokožky.

 

Nanášejte lehkou masáží na tělo a obličej. Vyvarujte se kontaktu s očima.

 

Složení: persea gratissima oil*.

*Produkt ekologického zemědělství

 

 

 

 

Novinky

Výrobci


Biopotraviny

U nás nakoupíte biopotraviny, které vznikají bez průmyslových hnojiv a pesticidů, bez devastace krajiny, bez týrání zvířat a bez podávání antibiotik či hormonů, bez genetické modifikace (GMO FREE). Biopotraviny, které neobsahují umělá ochucovadla, barviva ani zlepšovadla vůně, chuti a konzistence. Tyto produkty mají svou přirozenou barvu, chuť, vůni a navíc mají jasný a dohledatelný původ.
více o biopotravinách »

Biopečivo

Nabízíme slané i sladké biopečivo z kvalitních surovin vypěstovaných na ekologické farmě, či surovin od českých a zahraničních ekozemědělců. Pro pečení je použita čerstvá celozrnná mouka, která si zachovává veškeré minerální látky, vitamíny a vlákninu a díky ní mají výrobky plnou přírodní vůni i chuť.
biopečivo »

Naši partneři:

 

Tradiční holení

www.varime-detem.cz

www.maminkam.cz

Zdravá výživa

Parfémy FAnn

Pánské košile


Mapa webu | Obchod používá systém Simplia.cz | Obchodní podmínky | Kontakt