Bio-country.cz » Přírodní KOSMETIKA » Péče o tělo a pleť » Máslo Karité 100%

Jason

Jason - Máslo Karité 100%

50 g


Cena: 340 Kč
Balení: 50 g

výrobce: Jason

Popis

 

150 ml

 

Karité máslo 100% JASON výborný hydratační prostředek pro zvláčnění a ochranu pleti. Použitelné pro ošetření obličeje i jakýhkoliv částí těla. Na pokožce vytváří prodyšný, ale voděodolný film. Obsahuje i vitamín E. Ideální pro velmi suchou a citlivou pleť.

 

Složení: Butyspermum parkii fruit, euphorbia cerifera wax, lecithin*, tocopherol, fragrance blend oil. *non –GMO.

 

Použití: Podle potřeby nanášejte na pleť obličeje, krku a na tělo). Upozornění: Pouze pro vnější užití. Vyvarujte se kontaktu s očima. Uchovávejte mimo dosah dětí.

 


Novinky

Výrobci


Biopotraviny

U nás nakoupíte biopotraviny, které vznikají bez průmyslových hnojiv a pesticidů, bez devastace krajiny, bez týrání zvířat a bez podávání antibiotik či hormonů, bez genetické modifikace (GMO FREE). Biopotraviny, které neobsahují umělá ochucovadla, barviva ani zlepšovadla vůně, chuti a konzistence. Tyto produkty mají svou přirozenou barvu, chuť, vůni a navíc mají jasný a dohledatelný původ.
více o biopotravinách »

Biopečivo

Nabízíme slané i sladké biopečivo z kvalitních surovin vypěstovaných na ekologické farmě, či surovin od českých a zahraničních ekozemědělců. Pro pečení je použita čerstvá celozrnná mouka, která si zachovává veškeré minerální látky, vitamíny a vlákninu a díky ní mají výrobky plnou přírodní vůni i chuť.
biopečivo »

Naši partneři:

 

Tradiční holení

www.varime-detem.cz

www.maminkam.cz

Zdravá výživa

Parfémy FAnn

Pánské košile


Mapa webu | Obchod používá systém Simplia.cz | Obchodní podmínky | Kontakt