Bio-country.cz » Přírodní KOSMETIKA » Péče o tělo a pleť » Krém pleťový Aloe Vera 84% BIO

Jason

Jason - Krém pleťový Aloe Vera 84% BIO

84 g


Cena: 210 Kč
Balení: 84 g

výrobce: Jason

Popis

 

113 g


logocosmebio.gif

Obsahuje 70 % složek v biokvalitě

 

Krém pleťový Aloe Vera 84% BIO okamžitě zjemňuje a oživuje suchou pleť. Koncentrace 84% aloe vera zajišťuje výborné zjemňující a zvlhčující účinky. Olej ze sladkách mandlí a avokáda spolu s vit. A, C, E tvoří lehkou emulzi, která vám zajistí dokonalou péči o vaši pleť.

 

Složení: Gel provenant de la feuille d´aloés*, eau purifiée, huile de graines de tournesol*, glycérine vegétale, acide stéarique, alcool cetylique, huile d´avocat, acétate de l´alpha-tocophéryle (Vit. E), huile d´amande douce, phosphate de potassium cétylique, sesquistéarate de méthylglucose, acide sorbique, carbopol, hydroxyde de potassium, glycine d´octanoyle, benzoate de sodium, sorbate de potassium, alcool benzylique, mélange d´huiles parfumées.

*produkt ekologického zemědělství.

 

Neobsahuje: Bez parabenů, netestováno na zvířatech


Novinky

Výrobci


Biopotraviny

U nás nakoupíte biopotraviny, které vznikají bez průmyslových hnojiv a pesticidů, bez devastace krajiny, bez týrání zvířat a bez podávání antibiotik či hormonů, bez genetické modifikace (GMO FREE). Biopotraviny, které neobsahují umělá ochucovadla, barviva ani zlepšovadla vůně, chuti a konzistence. Tyto produkty mají svou přirozenou barvu, chuť, vůni a navíc mají jasný a dohledatelný původ.
více o biopotravinách »

Biopečivo

Nabízíme slané i sladké biopečivo z kvalitních surovin vypěstovaných na ekologické farmě, či surovin od českých a zahraničních ekozemědělců. Pro pečení je použita čerstvá celozrnná mouka, která si zachovává veškeré minerální látky, vitamíny a vlákninu a díky ní mají výrobky plnou přírodní vůni i chuť.
biopečivo »

Naši partneři:

 

Tradiční holení

www.varime-detem.cz

www.maminkam.cz

Zdravá výživa

Parfémy FAnn

Pánské košile


Mapa webu | Obchod používá systém Simplia.cz | Obchodní podmínky | Kontakt