Bio-country.cz » Přírodní KOSMETIKA » Péče o tělo a pleť » Gel pleťový Tea tree

Jason

Jason - Gel pleťový Tea tree

113 g


Cena: 104 Kč
Balení: 113 g

výrobce: Jason

Popis

 

113 g

 

Gel pleťový Tea tree JASON zklidňující s obsahem čajovníkového oleje, arniky a Aloe Vera. Tento pleťový gel má zklidňující a antiseptické účinky na poraněnou a podrážděnou pokožku. Vhodný i na ošetření po bodnutí hmyzem. 100% rostlinné, biodegradabilní.

 

Neobsahuje: barviva, methyl a propylparaben, netestováno na zvířatech.

 

Složení: Aqua (Purified Water), Hamameles Virginiana (Witch Hazel) Distillate, Vegetable Glycerin, Melaleuca Alternifolia (Tea Tree) Leaf Oil, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Gel*, Oleth-20, Calendula Officinalis (Marigold) Flower Extract*, Arnica Montana (Arnica) Flower Extract*, Centaurea Cyanus (Cornflower) Extract, Panthenol (Vitamin B5), Potassium Carbomer, Natural Menthol, Dipentene (Limonene), Cymbopogon Nardus (Citronella) Oil, Arginine, Benzyl Alcohol, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate, Annatto, Chlorophyllin-Copper Complex, Azulene, Fragrance Oil Blend.

*produkt ekologického zemědělství.

 

Upozornění: Pouze pro zevní užití. Uchovávejte mimo dosah dětí. Vyvarujte se kontaktu s očima.

 

 

 


Novinky

Výrobci


Biopotraviny

U nás nakoupíte biopotraviny, které vznikají bez průmyslových hnojiv a pesticidů, bez devastace krajiny, bez týrání zvířat a bez podávání antibiotik či hormonů, bez genetické modifikace (GMO FREE). Biopotraviny, které neobsahují umělá ochucovadla, barviva ani zlepšovadla vůně, chuti a konzistence. Tyto produkty mají svou přirozenou barvu, chuť, vůni a navíc mají jasný a dohledatelný původ.
více o biopotravinách »

Biopečivo

Nabízíme slané i sladké biopečivo z kvalitních surovin vypěstovaných na ekologické farmě, či surovin od českých a zahraničních ekozemědělců. Pro pečení je použita čerstvá celozrnná mouka, která si zachovává veškeré minerální látky, vitamíny a vlákninu a díky ní mají výrobky plnou přírodní vůni i chuť.
biopečivo »

Naši partneři:

 

Tradiční holení

www.varime-detem.cz

www.maminkam.cz

Zdravá výživa

Parfémy FAnn

Pánské košile


Mapa webu | Obchod používá systém Simplia.cz | Obchodní podmínky | Kontakt