Bio-country.cz » Přírodní KOSMETIKA » Mýdla » Mýdlo rostlinné Levandule BIO EMMA NOEL

Emma Noël

Emma Noël - Mýdlo rostlinné Levandule BIO EMMA NOEL


Cena: 84 Kč

výrobce: Emma Noël

Popis

 

100 g

logocosmebio.gif

 

Mýdlo rostlinné Levandule BIO EMMA NOËL je vhodné pro každodenní použití. Rostlinné mýdlo Emma Noel vytváří bohatou pěnu, která pohladí a provoní vaší pokožku.

 

Bez barviv a EDTA.

 

Složení: Sodium Palmate*, Sodium Palm Kernelate*, Aqua, Glycerin, Parfum, Sodium Chloride, Sodium Hydroxyde, Tocopherol, Citran, Citronellol, D-Limonene, Linalool, Cl 77891.

*produkt kontrolovaného ekologického zemědělství

 

 

 

 


Novinky

Výrobci


Biopotraviny

U nás nakoupíte biopotraviny, které vznikají bez průmyslových hnojiv a pesticidů, bez devastace krajiny, bez týrání zvířat a bez podávání antibiotik či hormonů, bez genetické modifikace (GMO FREE). Biopotraviny, které neobsahují umělá ochucovadla, barviva ani zlepšovadla vůně, chuti a konzistence. Tyto produkty mají svou přirozenou barvu, chuť, vůni a navíc mají jasný a dohledatelný původ.
více o biopotravinách »

Biopečivo

Nabízíme slané i sladké biopečivo z kvalitních surovin vypěstovaných na ekologické farmě, či surovin od českých a zahraničních ekozemědělců. Pro pečení je použita čerstvá celozrnná mouka, která si zachovává veškeré minerální látky, vitamíny a vlákninu a díky ní mají výrobky plnou přírodní vůni i chuť.
biopečivo »

Naši partneři:

 

Tradiční holení

www.varime-detem.cz

www.maminkam.cz

Zdravá výživa

Parfémy FAnn

Pánské košile


Mapa webu | Obchod používá systém Simplia.cz | Obchodní podmínky | Kontakt