Bio-country.cz » Přírodní KOSMETIKA » Mýdla » Mýdlo rostlinné Jíl BIO, 3x150g

Emma Noël

Emma Noël - Mýdlo rostlinné Jíl BIO, 3x150g


Cena: 240 Kč

výrobce: Emma Noël

Popis

 

3x150 ml

logocosmebio.gif

 

Mýdla rostlinné Jíl BIO EMMA NOËL sada 3 mýdel v biokvalitě s obsahem jílu, který se vyznačuje astringentními a harmonizujícími účinky.

 

Mýdla je vhodné pro každodenní použití a je velmi příjemné na dotek. Jíly mají adstringentní, vyrovnávací účinky na pokožku.

 

Mýdla mají rostlinné složení na bázi palmového tuku. Neobsahují žádné umělé parfemační složky.

 

Složení: Sodium Palmate*, Sodium Palm Kernelate*, Aqua, Parfum (Fragnance), Illite, Glycerin, Sodium Chloride, Sodium Hydroxyde, Tocopherol, Olea Eropaea Oil*, Citral, D-Limonene, Geraniol, Linalool, CI 77891

*produkt kontrolovaného ekologického zemědělství

 

 

 

 

Novinky

Výrobci


Biopotraviny

U nás nakoupíte biopotraviny, které vznikají bez průmyslových hnojiv a pesticidů, bez devastace krajiny, bez týrání zvířat a bez podávání antibiotik či hormonů, bez genetické modifikace (GMO FREE). Biopotraviny, které neobsahují umělá ochucovadla, barviva ani zlepšovadla vůně, chuti a konzistence. Tyto produkty mají svou přirozenou barvu, chuť, vůni a navíc mají jasný a dohledatelný původ.
více o biopotravinách »

Biopečivo

Nabízíme slané i sladké biopečivo z kvalitních surovin vypěstovaných na ekologické farmě, či surovin od českých a zahraničních ekozemědělců. Pro pečení je použita čerstvá celozrnná mouka, která si zachovává veškeré minerální látky, vitamíny a vlákninu a díky ní mají výrobky plnou přírodní vůni i chuť.
biopečivo »

Naši partneři:

 

Tradiční holení

www.varime-detem.cz

www.maminkam.cz

Zdravá výživa

Parfémy FAnn

Pánské košile


Mapa webu | Obchod používá systém Simplia.cz | Obchodní podmínky | Kontakt